فروشگاه ساس

SAS Supermarket Chain

خواربار فروشی های زنجیره ای ساس SAS در شهر ایروان برای ساکنان این شهر مجموعه ای آشنا به حساب می آیند. اما بسیاری از گردشگران هم برای خرید به این فروشگاهها مراجعه می کنند چون بیشتر شعبه های ساس در مرکز شهر ایروان قرار گرفته است، بطور شبانه روزی کار می کنند و محلی برای تبدیل ارزهای مختلف به درام دارند. اکسچنج های دایر در فروشگاه ساس نیز بطور 24 ساعته کار می کنند و چون در داخل شهر ایروان بانک شبانه روزی وجود ندارد، این مراکز تبدیل پول به کار گردشگرها می آیند البته در ساس کارتهای پلاستیک بانکی مانند ویزا کارت و مستر کارت هم پذیرفته می شوند.
در فروشگاههای ساس تقریبن همه نوع خواربار و نیازهای روزانه را می توان تهیه کرد. بغیر از نان های ارمنی نانهای گرجی و گاهی ایرانی هم در این فروشگاهها عرضه می شود. کارکنان فروشگاه اغلب حرفه ای هستند و میدانند که چگونه باید با خارجی ها و افراد ناآشنا با محیط برخورد کنند.

مجموعه خواربارفروشی های ساس فراتر از فروشگاههایی است که در سطح شهر مشاهده می شود.شما برای خرید از ساس نیازی ندارید از منزل خارج شوید.سفارش تلفنی محصولات عرضه شده در ساس پذیرفته می شود و امکان سفارش آنلاین هم وجود دارد. هنگامی که بطور آنلاین سفارش می دهید، می توانید صورتحساب را از طریق کارتهای بانکی نیز پرداخت کنید.

نظرات