مجریان تور ارمنستان در ایران

در ایران آژانس های مسافرتی و شرکتهای توریستی گوناگونی در زمینه اجرا و ثبت نام تور ارمنستان فعالیت دارند. در اینجا تعدادی از این آژانسها را معرفی می کنم که در فضای مجازی فعالتر هستند. اگر شما هم مجری توری ارمنستان هستید می توانید مشخصات شرکت خود را بما اطلاع دهید تا به این لیست اضافه شود.
توضیحاتی که در مورد این شرکتها آمده است بطور مستقیم از وبسایت آنها برداشت شده است.

آژانس مسافرتی رویای جهانگردی چهار فصل
این آژانس برنده لوح تقدیر از چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری کشور ، از جمله آژانسهای مسافرتی پيشرو در ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری است.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سرزمین پارس
شرکت سرزمین پارس سفر دارای سابقه 14 ساله در زمینه گردشگری می باشد. این شرکت دارای مجوز بند الف نیز هست و بنابر این بلیط پرواز با هواپیما نیز صادر و عرضه می کند.

آژانس مسافرتی و هواپیمایی آفتاب ساحل آبی
دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی ساحل آبی با هدف ارایه خدمات مسافرتی در سال 1379 تشکیل شد، و در این راستا با استفاده از فناوریهای جدید و به روز سعی در تولید تورها به صورت کاملا مکانیزه در این صنعت رو به رشد نموده است.

آژانس هواپیمایی الفبای سفر پارسیان
آژانس هواپیمایی الفبای سفر پارسیان در تاریخ1389/07/22 با مجوز رسمی از سازمان گردشگری به شماره 912/126/14648 تاسیس گردید. این آژانس از بدو تاسیس باتوجه به رشد مقوله گردشگری در دنیا با سیاست و رویکرد جدیدی به این مبحث پرداخته است. سیاست اصلی این شرکت رضایتمندی مسافر، ارائه بهترین خدمات و مناسبترین نرخ موجود در بازار می باشد.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دلتابان
این شرکت دارای 20 سال سابقه در صنعت گردشگری و دارای لوح تقدیرنامه از سازمان میراث فرهنگی ایران می باشد.

آژانس خدمات مسافرتی آریاناسیر دالاهو
آژانس خدمات مسافرتی آریاناسیر دالاهو با همكاری تعدادی از كوهنوردان، طبیعت‌گردان، اساتيد دانشگاه، علاقمندان به محيط زيست و عكاسان با هدف ارائه خدمات به علاقمندان طبيعت‌گردی و گردشگری با مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران (شماره مجوز 1926-126/902) از ارديبهشت سال 1385 فعاليت خود را آغاز نموده است.

شرکت پارادیس سیر پارسیان
شرکت پارادیس سیر پارسیان به شماره ثبت426173 در مهر ماه سال 1391 تاسیس و شروع به کار نموده است.

لیست فوق تکمیل خواهد شد. اگر شما هم دفتر خدمات گردشگری دارید و مجری تور ارمنستان هستید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات شما را نیز به لیست فوق بیفزاییم.

نظرات