زنان ارمنی در انتظار ایرانیان

در فرودگاه بین المللی ایروان همیشه عده ای واسطه حضور داشته اند که به تازه واردان خدمات گوناگون گردشگری پیشنهاد می دهند. در ماههای اخیر حوالی ورود پروازهای ایرانی حضور زنان با پوششهای تحریک آمیز افزایش چشم گیری پیدا کرده است.

این زنان با بهانه پیشنهاد خانه اجاره ای به گردشگران ایرانی در فرودگاه حضور دارند اما یک منبع آگاه گزارش می دهد که آنها در گفتگوهای اولیه با تازه واردان پیشنهادهای دیگری نیز به آنها ارائه می کنند. گزارش شده است که آنها از گردشگران مرد دعوت می کنند تا در منزلشان اقامت کنند. کرایه پیشنهادی برای منزل بسیار ارزان و در حدود شبی 20 دلار است اما منبع اصلی درآمد این زنان ارائه خدمات تن فروشی به گردشگران است.
ارمنستان فقیرترین کشور همسایه ایران است. جمعیت این کشور در دو دهه اخیر از 3.5 میلیون نفر به کمتر از 2 میلیون نفر کاهش یافته است و در واقع بخش مهمی از فعالان این کشور را ترک کرده اند. در حال حاضر درآمد اصلی مردم این کشور از راه دریافت کمک از ارامنه خارج از کشور تامین می شود. طبقه متوسط این کشور بغیر از دریافت کمک از دوستان خارج کشور تنها از راه تن فروشی و دریافت رشوه می تواند درآمد کسب نماید.

نظرات

 1. با سلام،علاوه بر فرودگاه در ترمینال اتوبوس ها هم حضور دارند همچنین در شبکه های اجتماعی نظیر بیتاک و تانگو.هم خدمات تن فروشی ،هم خدمات اجاره آ پارتمان و هتل،هم خدمات تورهای گردشگری خارجی،هم جدیدا خدمات مشاوره ثبت شرکت و اخذ اقامت!!!جالب اینجاست برخی از آژانس های داخل ایران با استفاده از خدمات همین فاحشه ها به توریستهای ایرانی سرویس دهی میکنند و هیچکس هم در سازمان گردشگری ایران اهمیت نمیدهد.بالاخره برخی رییس آژانسها هم باید یک بهره ای ببرند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مثل تایلند ازاد هست؟؟؟؟؟؟دیسکو و ماساژ و ... دارند

   حذف
 2. یعنی با این خبری که زدی، یه جماعتی رو تا صبح میکشونی ایروان! :-D

  پاسخحذف
 3. بیخود نیست آقا کاوه پریده وسط و میگه بجز فرودگاه جاهای دیگه هم هستند. این رو تور زمینی کار می کنه و می ترسه با این خبر دیگه همه هوایی به ارمنستان سفر کنند :)

  پاسخحذف
 4. نه دوست گرامی،نان ما مثل شما بسته به کمر مردان ایرانی نیست.شجاع باشید و نام خودتان را اعلام بفرمایید.صد در صد شما از مدیر های آژآنسی هستید که برای این فاحشه ها دم تکان میدهید و البته حدس میزنم چه کسی هستید.خیلی تابلو هستید.الحمد الله رب العالمین سوابق گروه ارمنستان تور،مدیریت و کارکنان آن مشخص و سفید است و هیچ خدشه ای به آن وارد نمیشود.سالم ترین و پاک ترین مجری تور ارمنستان مجموعه ماست.در پناه مرتضی علی شاد باشید.

  پاسخحذف
 5. یکبار به ارمنستان رفتم برای هفت پشتم بس است ! واقعأ تأسف خوردم به جامعه ای که آنجا فقط فقر وفحشاو فساد مالی حاکم است .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود دوست عزیز ،ایران خودمون هم افتضاح شده با اجازت همین چیزایی که شما در مورد ارمنستان میگید .عراقیا هم دارن ایران و ایرانی رو مسخره میکنن و مشهد رو بهتراز تابلند میدونن. تو هر کشوری خوب و بد هست

   حذف
 6. من بايد بنويسم
  من يک دختر ارمني ، دختر ايرانشناس هستم و احترام نسبت به تاريخ و ملت ايران دارم، ولي شما نيز نسبت به ارمنستان و ارامنه بايد احترام داشته باشيد.
  خوشتون مي آيد که من بگويم که همه مردان ايراني ترياککش و همجنس باز هستند.
  بر عکس شما من قبل از گفتن چيزي فکر مي کنم و مي فهمم که درباره يک ملت نمي شه گفت اينطورند يا آنطورند، چون ميان آنها آدمهاي مختلفي هستند.
  شما کي هستيد که درباره همه زنان ارمني اينطور بگوييد؟ شما حتا يک ناخن زن ارمني نمي ارزيد.
  قبل از گفتن يا نوشتن چيزي را کمي فکر کنيد اگر مغزي براي فکر کردن داريد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آفرین، من بعنوان یک ایرانی ارامنه را انسانهای شریف و درستکار میدانم

   حذف
  2. مردم ارامنه مهربانترین و خونگرم ترین همسایه ی ایران هستند
   مسافرت هدف سیاحتی میخواد نه جنسی متاسفانه این افرادی که بحث جنسی رو کشیدن وسط افراد بیمار و بی ارزش جامعه ی ایران هستند
   من به عنوان یک ایرانی از شما عذر خواهی میکنم🙏🙏🙏
   تاریخ و تمدن ارمنستان جزو غنی ترین تاریخ حساب میشود

   حذف
 7. خواهش میکنم کمبود های مردان ظلم دیده ( نه فقط مردان!) ایران را با اقتصادیک کشور در هر صورت پیشرفته تر از ایران مقایسه نکنید.!! واقعا چقد ر چقدر تحلیلها میتونه اینقدر بی اساس باشه، روشنفکران ژورنالیست ایران واقعا باید تدبیر درستی را تو تحلیلهایشان داشته باشند و خودشان اول ارزشگزاری بکنن چی می خواهند ! بعد انتشار بدهند!!!!

  پاسخحذف
 8. ایران به نظر شما از اونجا بهتره!!؟

  پاسخحذف
 9. خوب وبد همجا هست .... من ایرانی هستم وچندین کشور دنیا را رفتم. با اینکه ارمنستان کشوری فقیری از معادن میباشد . اما مردمی بسیار خوب و معتقدی داره که منو متعجب کردند. در اصفهان ارامنه زبان زد عام و خاص هستند و همیشه احترام آنها واجب . کشور بسیار امنی نسبت به ایران دارند.

  پاسخحذف
 10. آدم بد و خوب همجا هست . اگه رفتی و زشتی دیدی مشکل دید تو . با اقتصاد ضعیف اش دزدی . فقر و فساد و اعتیاد کمی نسبت به ایران داره . باید بریم یاد بگیریم. زنان معتقد ادم های خوب .من لذت بردم از ایمانشون.
  این فقر گه تو ایران بود که واویلا میشد.

  پاسخحذف
 11. من نگفتم ایران بهتره فقط مشاهداتم راگفتم

  پاسخحذف
 12. دخترارمنی ،اگرشماایران شناس هستید من ایرانیم ونقاط ضعفش راهم بخوبی می دانم ،کسی هم ازاعتیاد،دزدی ،خفقان وانواع فساد درایران بنویسد بهیجوجه ناراحت نمی شوم وبرعکس خوشحال هم میشوم که شاید مسئولی ،متخصصی ،کوفتی ببیند وتغییری دراین جامعه ایجاد کند . نوشته شما صرفأازروی تعصب خشک واحساسی است وبااین روش کسی مجاب نخواهدشد ،چیزی که من درارمنستان دیدم وتجربه کردم فقرشدید وفسادی است که عامل آن درحقیقت نه مردم عادی بلکه حاکمیت تحت قیمومیت روسیه هست که تمام امکانات کشوررافقط دردسترس عوامل خود مونوپل کرده ونتیجه اش مهاجرت جمعی ورشد منفی جمعیت نیز می باشد .

  پاسخحذف
 13. حاجی خانم مانا، این گفتمان شما یعنی ارزشگذاری پیش از انتشار، همان تفکر حاکمان ستمگر اسلامی در ایران است.
  این پست گزارشی بود از واقعیات موجود، حال به مذاق برخی خوش بیاید یا نیاید !

  پاسخحذف
 14. همین الانشم واویلاست ....

  پاسخحذف
 15. سلام. اگر مطالبی که در مورد ارمنستان و فحشا در اینترنت هست رو کاملتر بخوانید خواهید دید که مطالبی هم هست که دختران ارمنی را بسیار پاک تر از خیلی از کشورها میدانند که بسیار پاکدامن و مقید.پس بر میگردیم به حرف خودتان که همه جا خوب و بد دارد و نباید نسبت کلی داد.

  پاسخحذف
 16. سلام برهمگی.درهرکشوری فسادوفحشاهست.مددتنی هم که دنبال اینهامیرندجزواماربیاوریم.

  پاسخحذف
 17. اقایون خانوما stop plz اینقده جانماز اب نکشید و ... خوب اگه تو این اخوند خونه عقب مونده یکی نتونه زن بگیره اونوقت باید تا اخر عمر ...:( پس بیخیال شین بهتره و از این نظرای اخوندی بلغور نکنین اگه میتونین راهنمایی کنین که طرف میره سرش کلاه نره:)

  پاسخحذف
 18. واقعا درست درود بر شما

  پاسخحذف
 19. با کنترل بسیار شدیدی که در یکی دو سال اخیر پلیس در ایروان اعمال میکند هیچگونه روسپی در هیچ نقطه و مکانی در ایروان مشاهده نحواهید کرد . شرایط با چند سال پیش بسیار فرق کرده و در صورت مشاهده هر گونه روسپیگری فرد (چه زن چه مرد) به اداره پلیس برده میشود .

  پاسخحذف
 20. بدبختی‌مردم‌ارمنستان‌از‌انجا‌ناشی‌‌میشود‌که‌اینها‌هیچوقت‌مستقل‌نبوده‌و‌‌نیستند‌همیشه‌باید‌به‌یک‌قدرت‌استعماری‌متکی‌‌باشند‌ان‌قدرت‌هم‌برای‌پیشبرد‌منافه‌اش‌از‌اینها‌استفاده‌ی‌ابزاری‌میکند‌که‌‌در‌صد‌سااخیر‌در‌جنگ‌‌وستیزند‌‌خط‌لوله‌ی‌نفت‌وگاز‌راههای‌ترازیت‌که‌از‌گرجستان‌میگذرد‌میتوانست‌از‌ارمنستان‌عبور‌کند‌این‌عوامل‌باعث‌فقر‌در‌ارمنستان‌‌گردیده‌فقر‌هم‌فحشا‌بدنبال‌دارد

  پاسخحذف
 21. به عنوان یک جهانگرد میتونم بگم اصلا چیزهایی که شما میگید نیست ،اتفاقا ارامنه بسیار فرهنگ بسته دارندحتی بسته تر از ایران ،به پوشش آزاد آنها نگاه نکنید فرهنگ آنها بسته است،صنعت سکس درهمه جای دنیا هست حتی ایران و به کشور خاصی برنمیگردد،اما متاسفانه سکس در ایران قانونی نیست بیشتر مردان ایرانی برای سکس اینجا می آیند فقط این موارد را میبینند ،شما میتوانید به روستاهای زیبا ،جشن ها ،شهرهای دیگر سفر کنید ،

  پاسخحذف
 22. من خیلی دوست دارم باهاشون رابطه داشته باشم لطفا راهنماییم کنید چطور میتونم؟

  پاسخحذف
 23. یک خاطره بی نظیر داشتم با سفر به ارمنستان و ان داشتن مردم های بسیارررر مهربان و صادقشون بود‌. مردمان خوبشون باعث شد بک خاطره قشنگ از این کشور تو ذهن من باقی بماند

  پاسخحذف

ارسال یک نظر