بالاترین میزان محبوبیت حسن روحانی در میان بنگلادشی ها است

روحانی بنگلادشدر نظرسنجی گالوپ میزان محبوبیت حسن روحانی در میان بنگلادشی ها 64 درصد و در میان ایرانی ها 56 درصد اعلام شده است.
در یک نظرسنجی که توسط موسسه گالوپ انجام شده است و بتازگی منتشر گردیده است، میزان محبوبیت 10 رهبر جهان در 65 کشور جهان ارزیابی شده است. در این نظرسنجی باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا بالاترین میزان محبوبیت خالص را بدست آورده است. اوباما در میان 59 درصد پرسش شوندگان محبوب و در بین 29 درصد نامحبوب است و براین اساس میزان محبوبیت خالص او 30 درصد تعیین شده است.
میزان محبوبیت خالص حسن روحانی 13- درصد می باشد. روحانی تنها رهبری است که بخش مهم محبوبیتش به درون کشور خودش باز می گردد. بعنوان مثال باراک اوباما در داخل امریکا تنها 12 درصد محبوبیت دارد. در میان کشورهای اروپایی میزان محبوبیت روحانی تنها در بوسنی هرزگوین مثبت و رقم 8 درصد می باشد. روحانی در روسیه 8 درصد، در جمهوری آذربایجان 5 درصد و در ارمنستان 3 درصد محبوبیت دارد. میزان محبوبیت او در اسرائیل 89- درصد است که این رقم در این نظرسنجی رکورد محسوب می شود و نشان میدهد که مردم اسرائیل او را دوست ندارند.
ولادیمیر پوتین رهبر روسیه بیشترین محبوبیت را در ارمنستان دارد، بمیزان 79 درصد. میزان محبوبیت او در کشور خودش نیز با رقم 72 درصد رکورد به حساب می آید.
پادشاه عربستان سعودی سلمان بن عبدالعزیز آل سعود در میان 65 کشور، در ایران کمترین محبوبیت را دارد بطوریکه میزان محبوبیت خالص او در ایران 71- درصد معین شده است. میزان محبوبیت او در اسرائیل 50- درصد است.
متن کامل گزارش این نظرسنجی را می توانید در وبسایت وین مشاهده نمایید.

نظرات