قبل از مسافرت به شمال اصفهان ویزا تهیه کنید

ایست بازرسیمنابع گوناگون گزارش میدهند که پلیس در شمال اصفهان از ورود خودروهای حامل گردشگران به شهرها و مناطق توریستی ممانعت بعمل می آورد.
این اقدامات پلیس پس از آن صورت می گیرد که دادستان دادسرای عمومی و انقلاب آران و بیدگل از ممنوعیت ورود گردشگران و تورهای مختلط به منطقه بین المللی گردشگری مرنجاب و شهر زیرزمینی نوش آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل خبر داد اما اخبار بدست آمده حاکی از آن است ایجاد مزاحمت و ممانعت از سوی پلیس تنها محدود به این شهرستان نمی شود و گردشگران در تمامی مناطق شمالی استان اصفهان با مشکل موجه شده اند. در روزهای اخیر پلیس در جاده ها و مبادی ورودی شهرها به خودروهای حامل گردشگران دستور توقف می دهد و پس از بازرسیهای طولانی و خسته کننده و رفتار خشن با مسافران از رانندگان خوردو می خواهد که ادامه مسیر ندهند و به سوی مبداء حرکت نمایند.
امام جمعه آران و بیدگل پیشتر خواهان نظارت استصوابی بر تورهای مسافرتی شد و گفت: حضور تورها باید تائید شود و لیدر تورها هم باید معتبر باشند.
بنظر می رسد آقای امام جمعه در شمال اصفهان حکومتی تشکیل داده است و دادستانی منطقه نیز بجای پیروی از قوانین کشور از فرامین ایشان تابعیت می کند. لذا قفقازستان به گردشگران عازم مناطق شمالی استان اصفهان توصیه می کند که پیش از مسافرت از دفتر امام جمعه آران و بیدگل درخواست روادید سفر نمایند.

نظرات