هشدار قفقازستان به مسافران نوروزی در خارج کشور

قفقازستان - ایران کشوری است پهناور با مناطق دیدنی بیشمار بطوریکه یک انسان معمولی اگر بخواهد در تمام طول عمر هر نوروز به نقطه ای از این سرزمین سفر کند دیگر فرصتی برای مسافرت خارجی باقی نخواهد ماند. هر ساله در روزهای تعطیلات نوروز گروه کثیری از ایرانیان برای گشت و گذار به کشورهای همسایه سفر می کنند تا لااقل چند روزی از جهنم آخوندی بدور باشند و مانند یک بشر بتوانند بدون دیدن چماق، شنیدن توهین و گوش کردن اخبار وحشتناک به استراحت و تفریح بپردازند. متاسفانه عوامل جمهوری اسلامی در کشورهای همسایه نیز دست از سر مردم ایران برنمیدارند و تلاش می کنند تا سفر شما را تلخ یا گاهی ترسناک نمایند. فیلمبرداری و عکسبرداری مخفی از شما ، ضبط گفتگوهای خصوصی شما با دوستان و افراد خانواده، پیشنهاد سرمایه گذاری در املاک و کسب و کارهای ورشکسته که در دوران تحریم ایجاد شده اند ولی اکنون روی دست صاحبان آنها مانده اند، پیشنهاد همکاری با سازمانهای اقتصادی مافیای دولتی ایران که تحت عنوان انجمنها و گروههای ایرانی فعالیت می کنند و صدها دام دیگر برای شما پهن شده اند که در پستهای قبلی به برخی از آنها اشاره شده است و در آینده نیز به بعضی از موارد پرداخته خواهد شد.
در اینجا چند هشدار و توصیه ایمنی را تقدیم شما می کنیم که با رعایت آنها، عوامل جمهوری اسلامی آسیب کمتری بتوانند بشما برسانند:

- در خارج از مرزهای ایران، بسیاری از عوامل حکومت ظاهری متفاوت از همکاران خود در داخل کشور دارند. آنها ممکن است ریش نداشته باشند، کراوات بزنند یا حجاب جمهوری اسلامی را نیز رعایت نکنند. خطرناکترین عوامل جمهوری اسلامی همانهایی هستند که ظاهر خود را متفاوت می کنند.
- مراقب شرکتها و افرادی باشید که با مجوز دولت ایران فعالیت می کنند. برای فعالیت در هر کشوری باید از نهادهای همان کشور درخواست مجوز کرد، بنابراین کسانی که در خارج از ایران نیز با مجوز دولت جمهوری اسلامی فعالیت می کنند، بده و بستانی با باندهای مافیایی دولتی دارند.
- به نماد خاندا توجه داشته باشید. سازمانهای وابسته به جمهوری اسلامی از این نماد روی پرچم و محلهای دیگر استفاده می کنند. افراد و وبسایتهایی که اصرار دارند این آرم را بنمایش بگذرانند، کسانی هستند که بطور مستقیم با سفارت جمهوری اسلامی در ارتباط هستند.
- از سفارتهای جمهوری اسلامی نیز می توانید کمک بگیرید! اگر خدماتی نیاز داشتید از سفارت بپرسید چه کسانی آن خدمات را ارائه می دهند، با این روش بسادگی می توانید عوامل جمهوری اسلامی را شناسایی کنید. اگر در مورد شخص یا شرکتی شک دارید، از سفارت راجع او سئوال کنید اگر او را تائید کرد که تکلیف مشخص است ولی اگر گفتند که سابقه بدی دارد، خیالتان راحت می شود که شخص مطمئنی را پیدا کرده اید. :) توجه کنید منظور از سفارت، مراکز به اصطلاح اقتصادی یا فرهنگی مرتبط مانند رایزنی ها و وابسته ها و غیره نیز می شود.
- اگر به گرجستان مسافرت می کنید، میتوانید سابقه افراد و شرکتها را از قفقازستان نیز استعلام نمایید. ما تاکنون بسیاری از باندها و عوامل وابسته به جمهوری اسلامی را شناسایی نموده ایم.
- چنانچه از سوی عوامل جمهوری اسلامی آسیبی بشما وارد شد یا مورد تهدید قرار گرفتید، قفقازستان را مطلع نمایید تا جهت آگاهی عموم منتشر گردد و در صورت امکان کمکهای لازم در اختیار شما قرار گیرد.
قفقازستان برای مسافران در تعطیلات نوروز 95 سفر خوشی را آرزو می کند.

نظرات

  1. با سلام
    ممنون از اطلاع رسانی ارزشمندتان.
    بی مبالغه میگویم که صداقت و سعه صدر مسئول سایت تحسین برانگیز است. و آرزو میکنم که الگویی برای ترویج درستی و راستی بخصوص در بین ما فارسی زبانان که بعضا خواسته یا ناخواسته مسبب آسیب به همنوعان خود میگردیم، باشد.
    از صمیم قلب توفیق روز افرون در پیشبرد اهداف خطیرتان آرزومندم

    پاسخحذف

ارسال یک نظر