سفارت آلمان در ترکیه تعطیل شد

چند روز پس از انفجار اخیر تروریستی در آنکارا،‌ روز پنجشنبه 17 مارس وزارت خارجه آلمان به دلایل امنیتی سفارت خود در ترکیه را بست. گزاشهایی رسیده است که کنسول گری این کشور در استانبول نیز تعطیل شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که به دلایل امنیتی سفارت این کشور در ترکیه بسته شده است. وزارت خارجه آلمان اعلام کرده است که سفارت این کشور در آنکارا به دلیل نشانه‌ها مبنی بر حمله قریب‌الوقوع تروریستی، بسته شده است.
از سوی دیگر،‌ برخی رسانه‌های از قبیل اسکای نیوز خبر دادند که کنسولگری آلمان در استانبول هم به دلایل امنیتی بسته و تعطیل شده است.

نظرات

  1. دورانی که اکنون در آن زندگی می کنیم در آن مادی گرایی ، عدمِ حضورِ معنویت و خودخواهی بشریت در اوج خود است. تمامی اینها ، نشانگر افزایشِ انرژی های منفی در بشریت است. . نتیجه ی آن، مشکلاتِ گوناگون در تمامی جهان ، بلایای شدیدِ طبیعی ، و در نهایت، به اوج رسیدنِ جنگ جهانی سوم خواهد بود.امروزه به علت عیوب شخصیتی و نفس بالای مردان و زنان، انرژی های منفی از بعد معنوی افراد را وادار می کنند تا مرتکب اعمال وحشتناک بسیاری شوند. بنابراین فرد با ناسازگاری با طبیعت و افراد دیگر زندگی می کند. در نتیجه، بلاهای طبیعی، درگیری ها، شورش ها، جنگ ها، نسل کشی اطراف جهان به میزان وسیعی آشکار شده است. به علت همین عیوب شخصیتی بشریت در سال 2016 در لبه ی پرتگاه قرار گرفته است و ما فاجعه جهانی سوم را که در راه است نظاره می کنیم. تنها زمانی که جهان با جنگ جهانی 3 و بلاهای طبیعی بسیار شدید نابود شود مردم جهان متوجه خواهند شد که عیوب شخصیتی عواقب مخربی دارد بویژه زمانی که این عیوب در مسائل فرهنگی و مذهبی پنهان شده باشند.عیوب شخصیتی همانند نقاط ورود آسانی برای انرژی های منفی عمل می کنند.هیچ انسانی یک جزیره نیست و همه ما بخشی از یک جامعه هستیم.وقتی که تمام جهان به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است هیچ انسانی نمیتواند بدون آسیب دیدگی بافی بماند .از اینرو، ضروری است که ما گام هایی را برداریم تا جهان را به شکل مثبتی تحت تاثیر قرار دهیم چون شامل همه عزیزان ،خویشاوندان ، دوستان ، وابستگان ، همکاران و… ما می شوددر دوره ای که ما در آن زندگی می کنیم، آموزش می بینیم که جهان را از طریق حواس پنجگانه، ذهن و عقل خود ببینیم و بفهمیم. در نتیجه فکر می کنیم آنچه را که می بینیم تمام چیزهایی هستند که وجود دارند .اگر به جامعه در مورد کارهایی که از جانب انرژی های منفی تحت تاثیر قرار گرفته اند آموزش دهیم، امیدواریم که سطح آگاهی مردم جهان را در مورد این مشکل بالا ببریم.آگاهی، مسئله ی مهمی است زیرا تا ذهن و خرد این موضوع را درک نکنند، فرد هرگز به دنبال آن نمی گردد یا قادر نخواهد بود مطابق آن عمل کند رهبران و سیاستمداران جامعه باید دانش پربار معنوی داشته باشند و معنویت را به خوبی درک کنند، در غیر اینصورت اداره کردن یک کشور یا ایالت به شیوه ی درست که برای تمام مردم سودمند باشد خیلی سخت می شود . انرژی های شیطانی از طریق مردم کار میکنند و از نقایص شخصیتی آن ها سوءاستفاده میکنند و هرج و مرج و بی ثباتی در دنیا را در سطح فردی ، خانوادگی ، اجتماعی و جامعه بوجود میاورند.طوری زندگی کنید که انگار مهمانان هستید در این صورت زمان مرگ ناراحت نیستید. در عوض درست مانند احساس مهمانان که به قصد خانه مهمانی را ترک می کنند احساس شادی می کنیددر دنیای امروز تقریبا همه ی ما تحت تاثیر آنچه که " انرژی منفی گفته می شود هستیم.بر طبق علمِ معنوی، ذکر خداوند بر طبقِ مذهبِ تولدِ فرد ، در این دوران که دورانِ درگیری و کشمکش است ، توصیه می شود. توصیه شده است که فرد این تمرین را در سفرِ معنوی ِ خود انجام دهد. ذکرِ خداوند می تواند در هر کجا یا هر زمان انجام گیرد و مناسب ترین روشِ تمرینِ معنوی در جهانِ امروز است.

    بنیاد پژوهشی علوم معنوی

    پاسخحذف

ارسال یک نظر