تلخ ترین نوروز در ارمنستان


رضا، گردشگر ایرانی که بهمراه همسر و دو فرزندش به ارمنستان سفر کرده است در تماس با قفقازستان می گوید: به ایرانیان توصیه کنید که به ارمنستان مسافرت نکنند. امسال ما فریب تبلیغات رسانه ها را خوردیم و برای تعطیلات نوروز به ارمنستان آمدیم. این تلخترین نوروزی بود که در عمرم دیده بودم.

رضا که با تلفن بین الملل قفقازستان تماس گرفته بود، خود را 43 ساله و کارمند دولت معرفی کرد. به گفته او رستورانها و فروشگاههای ارمنستان ، طرز برخورد با مشتری را بلد نیستند. رضا در این گفتگو اظهار داشت: دخترم داشت منوی رستوران را ورق میزد. گارسون با بی احترامی منو را از زیر دست او می کشد و با انگلیسی ضعیفی می گوید، منو اسباب بازی نیست که در دست بچه باشد. در کجای دنیا با کودکان اینگونه بی ادبانه رفتار می کنند. خوب شد که مشتری بودیم وگرنه شاید بچه ما را کتک هم می زدند.
فرزانه همسر رضا در همین گفتگو می گوید: هیچ کجا مثل ترکیه نمی شود. در ارمنستان وقتی به مغازه ای میروی، فروشنده دارد با موبایلش صحبت می کند و انگار مشتری مزاحم کار او شده است.
در گزارشی که در رسانه های ارمنستان نیز بازتاب یافت یک کاربر فیسبوک به رفتار نگهبانان یک فروشگاه اسباب بازی فروشی در نزدیکی هزارپله با مشتریان ایرانی اشاره می کند. بر اساس این گزارش، مراجعه کنندگان ایرانی به فروشگاه متهم به دزدی و از فروشگاه اخراج می شوند. کیف همه آنها مورد بازرسی قرار می گیرد و مشخص می شود که این اتهام واهی بوده است اما کارکنان فروشگاه از آنها عذرخواهی نمی کنند.

نظرات

  1. (فرزانه همسر رضا در همین گفتگو می گوید: هیچ کجا مثل (ترکیه) نمی شود). معلوم هست كه موضوع چيست اينا دروغ هستند من كه همچين چيزي نديدم واقعا از قفقازستان بعيد هست همچين پست آماتوري بزاريد.

    پاسخحذف

ارسال یک نظر