تجاوز نظامی به خاک ایران / سعید شبستری می گوید مشکلی نیست

در میانه درگیری نظامی بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان، سه گلوله انفجاری به خاک ایران اصابت کرده است. سعید شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی می گوید بحمدالله مشکلی نیست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سعید شبستری به اصابت سه گلوله انفجاری به نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان خداآفرین در آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: در پی این اتفاق ، از سوی مرزبانی استان ملاقات مرزی با طرفین درخواست شد و در این ملاقات، دو طرف درگیر بعد از تذکر جدی و اخطار رسمی مرزبانی جمهوری اسلامی، متعهد شدند که چنین اتفاقی تکرار نشود .
وی با بیان این که توصیه ما به طرفین آرامش و خویشتن‌داری است، افزود: در حال حاضر امنیت کامل در مرزهای استان برقرار است و نیروهای مسلح و مرزبانی آماده پاسخ‌گویی قاطع به هر گونه تعرضی به خاک کشورمان هستند.
شبستری خاطرنشان کرد: تدابیر لازم در شورای تامین استان و شهرستان‌های مرزی اندیشیده شده است و هیچ گونه مشکل خاصی در منطقه نداریم.
یکی از کاربران فیسبوک در واکنش به این خبر می نویسد: چرا امريكاييهارو كه اشتباه اومدن تو آبهاى ايران و هيچ خسارتى نزدند، اسير كردند ولى به اينها كه الان به خاك ايران شليك ميكنند و ايرانيارو تو مرز ميكشند چيزى نميگند، يعنى چى اين رفتارها؟؟

نظرات