گفتگوهای قره باغ می تواند در تفلیس انجام شود

Giorgi_Kvirikashviliگیورگی کویریکاشویلی نخست وزیر گرجستان پیشنهاد کرد که گفتگوهای صلح میان طرفهای درگیر در قره باغ در تفلیس صورت گیرد.
کویریکاشویلی پیش از سفر به استراسبورگ اعلام کرد که مناقشه قره باغ می تواند امنیت کل منطقه را بخطر بیندازد. او با تاکید بر اهمیت صلح در قره باغ گفت که گفتگو میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان می تواند در تفلیس انجام شود.
اوایل ماه جاری قره باغ صحنه یکی از شدیدترین درگیری ها در دوران آتش بس بود.

نظرات

  1. […] خبرگزاری فارس در تنش میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان، گرجستان را در طرف آذری ها معرفی کرد. این خبرگزاری همچنین ترکیه را طرفدار تروریستهای سوریه عنوان کرد. خبرگزاری فارس در مطلبی با عنوان نشست وزرای دفاع ترکیه و گرجستان با همتای آذربایجانی آورده است: وزرای دفاع ترکیه و گرجستان که دولت‌هایشان در تنش خونین میان ارمنستان و آذربایجان، طرف آذری‌ها را گرفته بودند، وارد باکو شدند. در مطلب مورد اشاره همچنین آمده است: ترکیه هم که در سوریه طرف تروریست‌های در حال جنگ با نیروی هوایی روسیه را گرفته و علاوه بر آن، یک فروند سوخو 24 روس‌ها را در مرز ساقط کرد که از آن هنگام، روابط تیره‌ای با کرملین داشته است. یادآوری می شود نخست وزیر گرجستان پیشنهاد داده بود که گفتگوهای قره باغ می تواند در تفلیس انجام شود. […]

    پاسخحذف

ارسال یک نظر

پست‌های پرطرفدار