مرز بازرگان در تعطیلات خمینی مسافران را معطل کرد


قفقازستان - روزهای 14 و 15 خرداد به تعطیلات خمینی یا امام هالیدی معروف شده است. در این ایام خروج مردم به سوی کشورهای همسایه افزایش می یابد. امسال نیز در پایانه مرزی بازرگان مسافران معطل شدند و خدمات با تاخیر ارائه شد.

رضا یک مسافر ایرانی است که ساکن مناطق کردنشین در غرب ایران می باشد و شامگاه چهارم جون به اتفاق همسر خود به تفلیس رسیده است تا سال مرگ خمینی را جشن بگیرد. او با اتوبوس از تهران به گرجستان سفر کرده است و به قفقازستان می گوید که در مرز بازرگان بیش از 10 ساعت معطلی داشته اند. به گفته او کارکنان پایانه مرزی بازرگان اظهار میداشتند که شبکه کامپیوتری از کار افتاده است و تحت این عنوان برای زدن مهر خروج مسافران را معطل می کردند بطوریکه خروج مسافران اتوبوس حامل آنها بیش از 10 ساعت بطول انجامید.
محسن یک جوان ایرانی است ساکن تفلیس که به گفته خودش از دست نظام اخوندی به گرجستان گریخته است و اکنون خدمات گردشگری به ایرانیان ارائه میدهد. او به قفقازستان می گوید که در تعطیلات خمینی کار و کاسبی پر رونقی دارد چون بسیاری از ایرانیان برای جشن و پایکوبی بمناسب مرگ خمینی به گرجستان می آیند و از او خدمات می خواهند.

نظرات

  1. خمینی ،دست نشانده و جاسوس آمریکا در ایران بود!ماموریت خمینی مادر به خطا همانا از بین بردن ایران و چپاول ثروتهای خداداد ایران و ایرانی بود.امروز اسناد جاسوسی او و خایه مالی خمینی خایه مال توسط دولت آمریکا منتشر شده است.

    پاسخحذف

ارسال یک نظر