دختر ارمنی با چاقو به مرد ایرانی حمله ور شد

جنایتاز ایروان گزارش رسیده است که یک مرد ایرانی بر اثر ضربات چاقو از سوی شریک زندگی خود بشدت مجروح شده است و در بیمارستان بستری است.
یک منبع آگاه به قفقازستان گفته است که نام این مرد، رضا نوجوان می باشد که سالها است در ارمنستان زندگی می کند. گفته می شود این فرد پیشتر به کار بازرگانی مشغول بود و در خیابان تهران متس مغازه پلاستیک فروشی داشت اما در سالهای اخیر ورشکسته می شود و به اعمال خلاف روی می آورد.
بعلت وضع بد اقتصادی، بسیاری از بازرگانان ایرانی در ارمنستان ورشکسته شده اند و آنهایی که بهردلیل به ایران بازنگشته اند به کارهایی مانند دلالی فحشاء، کلاهبرداری از ایرانیان تازه وارد و آدم فروشی روی آورده اند.

نظرات

  1. دوست گرامی،بد نیست اشاره شود که نامبرده یعنی رضا نوجوان این دختر را به توریست ها میفروخته است و دختر خسته شده و تنگ می آید و سپس به رضا نوجوان حمله میکند.رضا نوجوان زندگی این دختر را نابود نموده است.این دختر را گول زده و از 16 سالگی وارد کار فحشاء میکند و از او پول در می آورد.همچنین گفته شده است که او را کتک هم میزده است و همه پولهای کارکرد دختر جوان را بالا میکشیده است.هیچکس از زخمی شدن رضا نوجوان کلاهبردار ناراحت نیست و برخی حتی اظهار خوشحالی هم میکنند.

    پاسخحذف
  2. رضا نوجوان،چندی قبل به یک دختر در ارمنستان بنام سحر حمله ور شده بود.نوجوان در کل انسان منفوری است.

    پاسخحذف

ارسال یک نظر