گردهمایی بزرگ مخالفان جمهوری اسلامی در اروپا

مقاومت پاریسروز شنبه 9 جولای جاری کنفرانسی با حضور یکصد هزار ایرانی خواهان سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و با مشارکت شمار زیادی از نمایندگان احزاب و پارلمان‌ها و نیز شخصیتهای برجسته کشورهای مختلف جهان در پاریس آغاز شد.
در این کنفرانس که به دعوت شورای ملی مقاومت ایران برگزار گردید، خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورا نیز حضور داشت و برای حضار سخنرانی کرد. مریم رجوی با اشاره به گذشت یکسال از توافق هسته ای جمهوری اسلامی و غرب گفت: جناح خامنه‌ای که می‌خواست راهی برای فرار از بحران پیدا کند، شکست خورد، جناح رفسنجانی و روحانی که این توافق را نردبانی برای بالا رفتن خود دیده بودند، از آن پایین افتادند، و دولتها و کمپانی‌های غرب که خواب یک شهر طلایی را در ایران می‌دیدند، به‌جای آن، ویرانه‌های ولایت فقیه را دیدند. بله، هر دو جناح در برابر یک جامعه عمیقاً ناراضی شکست خوردند. اما طرف پیروز، مقاومت مردم ایران‌ است که هم افشاکنند‌ه برنامه بمب‌سازی اتمی است و هم حقانیت راه‌حلش یعنی ضرورت سرنگونی رژیم ولایت فقیه اثبات شده است.

نظرات

  1. خيلي خوشحالي كه حرفاي اين فاحشه وطن فروش رو برامون گذاشتي . برو خجالت بكش مردك. اين زن بدكار و دارودستش دستشون به خون هزاران ايراني آغشتش اونوقت مياي اينجابا افتخار حرفاشو تحويل ما ميدي. فكر كردي گرجستان رفتي كشسي دستش بهت نميرسه!

    پاسخحذف

ارسال یک نظر