مرگ مرموز دکتر رضا حسینی دانش آموخته ارمنستان

رضا حسینی

قفقازستان - رضا حسینی دانش آموخته دوره دکترا از دانشگاه کشاورزی ارمنستان درگذشت. او در زمینه تهیه پایان نامه برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکترا فعالیت می کرد و به اسرار زیادی درباره دکتراهای تقلبی و بورسیه های مدیران حکومتی آگاهی داشت.

دکتر رضا حسینی متولد و ساکن شهر مشهد در ایران بود. او دانش آموخته رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه اروپایی ارمنستان بود و در سال 2013 مقطع دکترا را نیز در رشته اقتصاد کشاورزی در دانشگاه کشاورزی ارمنستان بپایان رساند.
رضا حسینی و رئیس دانشگاه کشاورزی ارمنستان

دکتر رضا حسینی فرد بسیار با استعدادی بود و سابقه تحصیلی درخشانی داشت. او در دوران تحصیل از راه تهیه و فروش پایان نامه تحصیلی درآمد کسب می کرد. مشتریان او مدیران میانی دستگاههای حکومتی ایران بودند که مانند اغلب همکاران خود سواد و تخصصی ندارند و حضور خود را در یک منصب با عناوینی مانند دکتر یا دارای کارشناسی ارشد توجیه می کنند.
رضا در آخرین سفر خود به ایران مسموم گردید. گفته می شود مصرف مشروب الکلی تقلبی عامل مسمومیت او بوده است. او بینایی خود را از دست داد و پس مدتی دچار سکته مغزی گردید. اوایل ماه جولای سال جاری اعلام شد که دکتر رضا حسینی درگذشته است.
هنوز مشخص نیست چه کسانی با دادن الکل تقلبی به او دست به این جنایت زده اند اما آنچه مسلم است این است که وی اسرار زیادی درباره بورسیه های تحصیلی و دکتراهای آبکی در اختیار داشت و تا روشن نشدن همه ابعاد این جنایت مظنونان اصلی دستگاههای حکومتی هستند که این به اصطلاح دکترها و کارشناسان ارشد را در استخدام خود درآورده اند.
قفقازستان درگذشت دکتر رضا حسینی را به خانواده او، جامعه دانشگاهی و همه ایرانیان رنج کشیده تسلیت می گوید.

رضا حسنی مادر

نظرات