دستگیری 11 شهروند گرجستانی در آلمان

%d8%b9%d9%85%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d9%84%db%8c%d8%b3-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86رسانه های آلمان از دستگیری یک شبکه سرقت و جنایت در این کشور خبر داده اند که اکثر آنها شهروند گرجستان هستند. این خبر در حالی منتشر میشود که اندکی زمانی تا رای گیری پارلمان اروپا در مورد لغو روادید باقیمانده است و پیشتر دولت آلمان در مورد افزایش جنایت درصورت لغو روادید هشدار داده است.
نشریه فوکوس در آلمان focus.de از دستگیری 15 گانگستر خبر داده است که اغلب آنها تابعیت گرجستانی دارند. منابع دیگر گزارش داده اند که 11 نفر از اعضاء این گروه اهل گرجستان هستند. از این باند، مقادیری پول نقد، چند دستگاه خودروی سرقتی و مقداری مواد مخدر نیز کشف گردیده است. گفته می شود در عملیات دستگیری اعضاء این باند دهها افسر پلیس مشارکت داشتند.
پارلمان اروپا قرار است روز 2 فوریه سال جاری در مورد لغو روادید اتحادیه با گرجستان رای گیری نماید. مقامات آلمانی گفته اند لغو روادید برای شهروندان گرجستان موجب بالارفتن آمار جرایم در آلمان خواهد شد. رسانه ای شدن خبر دستگیری جنایتکاران گرجی در آلمان می تواند فشاری باشد از سوی برخی محافل که مخالف اجرای رژیم لغو روادید هستند.

نظرات

  1. دولت المان درباره ورود صدها هزار تروریست و وحشی و ادمخوار سوری و عراقی و افغانی و پاکستانی و نیجریه ای و....بدون هیچ مدرک شناسایی و اوراق هویت به کشورش نظری نداده که حالا 11 تبعه گرجستان شدند ادم بد های داستان .

    پاسخحذف

ارسال یک نظر