بلومبرگ سرمایه گذاری در گرجستان را خطرناک ارزیابی می کند

قفقازستان - در نقشه ریسک جهانی که از سوی بلومبرگ انتشار یافته است، سرمایه گذاری در گرجستان با ریسک بالا ارزیابی شده است.
در گزارش بلومبرگ به کشورها بر اساس چهار معیار امتیازی از صفر تا صد تعلق می گیرد. هرچه امتیاز کشوری بالاتر باشد ریسک سرمایه گذاری در آن پایین تر ارزیابی می شود. این معیارها عبارتند از: نوسانات پول ملی، پیش بینی تورم، چشم انداز بیکاری و ذخیره های انباشته.
در نقشه بلومبرگ، ترکیه، اوکراین و گرجستان با ریسک بالا ارزبابی شده اند. روسیه در سطح متوسط قرار می گیرد.
در میان کشورهای شرق اروپا، جمهوری چک بیشترین امتیاز را کسب کرده است و کم خطرترین ارزیابی شده است. در خارج از قاره اروپا کشورهای هنگ کنگ (چین)، ژاپن، کره جنوبی، سنگاپور و نیوزلند دارای کمترین ریسک ارزیابی شده اند.
ایران، ارمنستان و جمهوری آذربایجان مورد ارزیابی بلومبرگ قرار نگرفته اند.

نظرات

  1. در ارمنستان مشاوران خانمی هستند که با مشاوره با آنان میتوانید سرمایه گزاری مطمئن انجام دهید.این خانم ها اکثرا در دیسکوها کار میکنند و طرح های بسیار عالی اقتصادی نیز دارند.برخی از این خانمها در میدان جمهوری هم حضور دارند.البته در سفارت ایران هم برخی نقش همان خانم ها را بازی میکنند و مشاوره بیزنسی میدهند.احتمال زیاد این قبیل خانمهای مشاور در گرجستان هم حضور دارند و شما میتوانید برای تجارت با آنها مشورت کنید.محل این خانمها در بیشتر مواقع دیسکوهاست.

    پاسخحذف

ارسال یک نظر