صورتحساب 4 هزار لاری بابت 2 عدد آبجو

قفقازستان - دو گردشگر هندی می گویند در کلوپی شبانه در خیابان لسلیدزه تنها دو بطری آبجو سفارش دادند اما صورتحسابی که برای آنان صادر شد مبلغ 4 هزار لاری بود. به گفته آنان، در پی اعتراض به صورتحساب صادره، از سوی ماموران حفاظت کلوپ به اتاقی مجزا هدایت شدند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
شبکه روستاوی2 بتاریخ 3 آوریل جاری گزارش داد که در پی شکایت دو گردشگر هندی، کارکنان یک کلوپ شبانه در خیابان لسلیدزه در تفلیس مورد بازجویی پلیس قرار گرفتند.
بنابر گزارشهای رسیده از سوی بکشهای حرفه ای به قفقازستان، بسیاری از کلابهایی که تحت عنوان استریپ دانس (رقص لختی) یا شاو گرل (هنرنمایی دختر) فعالیت می کنند، فیک (دروغین) هستند. زنان و دخترانی که تحت عنوان هنرمند در این کلوپها کار می کنند، تنها لباس هنرمندها را می پوشند و برخی از آنها حتی به اندازه رقاصان مجلسی هم با هنر رقص آشنایی ندارند. در کلوپهای دروغین، این رقاص نماها به محض ورود مشتری بر سر میز او می نشینند و با سفارشهای کاذب به گارسون رقم صورتحساب میز را بالا می برند. در کلوپها رسم بر این است صاحب میز صورت حساب کل میز و مهمانان خوانده یا ناخوانده آن را حساب کند.
یادآوری می شود، صدها جوانان ایرانی در منطقه قفقاز بکار دلالی برای کلوبهای شبانه مشغول هستند. بسیاری از آنها با سفارتهای جمهوری اسلامی ارتباط دارند و وظیفه آنها این است که با تهیه فیلم و عکس از افراد در حالت مستی یا معاشرت با دختران علیه آنها مدارک جمع کنند تا صورت لزوم در جنگهای روانی مورد بهره برداری قرار گیرد.

نظرات