افزایش روسپی خانه های ایرانی در گرجستان

در ماه آوریل جاری دست کم سه فاحشه خانه جدید توسط ایرانیان در تفلیس افتتاح شد.
طی حدود 14 ماه گذشته که رژیم لغو روادید بین ایران و گرجستان احیا شده است، تعداد فاحشه های خانه ایرانی نیز در تفلیس رو به افزایش نهاده است. قفقازستان تاکنون توانسته است بیش از 20 فاحشه خانه ایرانی در تفلیس شناسایی کند. از باتومی نیز گزارش شده است که تعدادی فاحشه خانه ایرانی در این شهر دایر می باشد.
اغلب فاحشه خانه های ایرانی تحت عناوینی مانند کلاب شبانه یا دیسکو و برخی نیز در قالب هتل فعالیت می کنند. وقتی از کارکنان این مراکز درباره خدماتشان سئوال می شود، آشکارا می گویند که آقایان ایرانی می توانند در محل آنها با روسپی ها معامله داشته باشند اما هیچیک از آنها تاکنون حاضر نشده اند با قفقازستان بطور رسمی گفتگو داشته باشند و مایل نیستند فعالیت اصلی آنها رسانه ای شود.
تعدادی زن ایرانی نیز بعنوان روسپی در این مراکز مشغول فعالیت هستند. هیچیک از آنها تاکنون حاضر نشده اند با نام و مشخصات معرفی شوند. این هم گفتگوی ویرایش شده قفقازستان با یکی از این زنان روسپی که تاکید داشت به هیچ وجه نامی از او آورده نشود :
قفقازستان : چند سال دارید و چه مدت است که در گرجستان زندگی می کنید؟
- من 26 ساله هستم و و از اسفند ماه به گرجستان آمده ام.
قفقازستان: اهل کدام شهر ایران هستید و چطور شد به گرجستان آمدید؟
- من اهل کرمانشاه هستم. در تهران زندگی می کردم ، اونجا درآمدم بد نبود اما همیشه ترس داشتم. یکبار دستگیر شدم و شلاق خوردم. شنیده بودم که در گرجستان ایرانی ها زیاد شدند و میشه کار کرد، این بود که تصمیم گرفتم به گرجستان بیایم.
قفقازستان: چطوری به گرجستان آمدید؟ آیا اینجا زود مشغول کار شدید؟
- من با تور مسافرتی به گرجستان آمدم و دیگر به ایران برنگشتم. اینجا پیدا کردن کار خیلی راحت تر از آنی بود که فکر می کردم. همان شب اول با آقایی آشنا شدم که من رو به دیسکو برد. یکسری توضیحات و راهنمایی بهم کرد. شبها در آن دیسکو می نشینم تا مشتری پیدا کنم.
قفقازستان: وضع کاسبی چطوره؟ آیا هر شب مشتری دارید؟
- هر شب که نمی توانم بروم دیسکو اما تابحال نشده که بروم دیسکو و مشتری پیدا نکنم. نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی مردها خیلی زود بمن جذب می شوند.
قفقازستان: چقدر از مشتریهات پول می گیری؟
- بیشتر مواقع 100 لاری. شبهایی که دیسکو شلوغ باشه قیمت رو می کنم 100 دلار. هر چی سن مشتری بالاتر باشه، ما هم قیمت رو می بریم بالاتر.
قفقازستان: بیشترین پولی که تابحال از مشتریهات گرفتی چقدر بوده؟
- بکبار با آقایی طی کردم 200 دلار. وقتی به هتل رفتیم و کار تمام شد 100 دلار هم بهم اضافه تر پرداخت کرد. من به کسی که خوب پول بده خوب سرویس میدهم.
قفقازستان: کی به ایران بر می گردید؟
- قصد ندارم دیگه به ایران برگردم. اینجا کار خوبه و کسی هم تابحال مزاحم من نشده.

به کانال تلگرامی اخبار گرجستان بپیوندید

نظرات

 1. شما چرا با ما ایرانیان سرمایه گذار در صنعت سکس گرجستان مشکل دارید؟ما قصدمان کسب رزق و روزی حلال است.من خودم در گرجستان دارای دیسکو هستم و از این طریق به مردم ایران خدمت میکنم.آنها ما را دوست دارند.

  پاسخحذف
 2. واقعا متاسفم برای این اقای عباس ....هرزگی کثیف ترین کاردنیاست

  پاسخحذف
 3. من تا ۲ ماه دیگه برای تعطیلات میام گرجستان ممکنه ادرس دیسکو تون رو داشته باشم

  پاسخحذف
 4. عباس اقا كثيف ترين كار اينه كه اخوند باشى

  پاسخحذف
 5. برای دولتمردانمان متاسف باش

  پاسخحذف
 6. برای ایران و ایرانی متاسفم

  و اونی که اسم کثافت کاریش رو میذاره کسب حلال

  پاسخحذف
 7. Madareto be aza mineshunam martike harki mikhay bash

  پاسخحذف
 8. اتفاقا"روسپی گری یکی از حلال ترین کارهاست اینطور که از وضعیت کسب و کار در مملکت ما پیداست پس اینقد دم از حلال و حروم نزنید لطفا" حداقل بابت پولی که میگیرن یه خدماتی میدن ،حلالشون !

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بسیار موافقم با نظر شما. و تجربه ثابت کرده انهایی که موضع مخالف می گیرند متاسفانه اوضاع خراب تری به بقیه که ارای ممتنع دارند

   حذف
 9. درست گفتين، جاكشى از اخوندى مقامش والاتره. شعبه هم در مشهد بزن، انجا هم رو بورسه.

  پاسخحذف
 10. اين عباس يا اخوندا يا بچه اخوند كه استفاده از بدبختي زنان رو اسمشو ميذاره روزي حلال كاش خواهرش رو هُم مياورد در اين رزق حلال شريكش بشه

  پاسخحذف
 11. صنعت سکس گرجستان؟؟؟؟؟؟ خاکبرسر کشوری که با خودفروشی زنان عمدتا بدبخت حالا چه ایرانی گرجی ترک یا هر قومی دیگه ای پیشرفت کنه...این صحبت ها از زبان اقلیت های قومی ضد ایران هستش که فکر می کنن قوم خودشون هرزه وفاحشه نداره وبسیار نژادپرست هستن خواهشا یک جستجو به زبان فارسی یا انگلیسی درگوگل یوتیوب تویترو... داشته باش مطمن باش وضعیت اونها بدتره وگرنه ایرانی اصیل با دیدن فلاکت هموطنش اینجور رفتار نمی کنه

  پاسخحذف
 12. برای بی غیرت ها متاسفم

  پاسخحذف
 13. احسنت جناب کریمی.فلاکت هموطن باعث ناراحتیست.

  پاسخحذف
 14. معضل دیسکوها در همه کشورهای پذیرای توریست های ایرانی هست،همه بدانید که دیسکو یعنی فلان

  پاسخحذف
 15. خیلی ریزی بابام جان

  پاسخحذف
 16. من ميخوام بيام ايرانيهايى كه مسيحى شدن رو خودم ادبشون كنم
  براى ما مسلمونهاى شيعه افت داره
  ايرانيها بيان گرجستان مسيحى بشن💪🏻💪🏻💪🏻🕋🕋🕌🕌

  پاسخحذف
 17. كجاست ادرس ....
  مسيحى شده تو گرجستان
  تا 🔪🔪🔪🔪🔪
  فقط اسلامو عشقه
  بچه شيعه ها ميان سراغش
  منتظر باشه
  🇮🇷🇮🇷🔪🔪👈🏽👈🏽

  پاسخحذف
 18. امیر کریمی فازت چیه ؟ این بحث چه ربطی به مسائل قومی داره ؟ چه ربطی به ضد ایران بودن داره؟ بدترین و سطحی ترین فرافکنی کردن هم یک چهارچوبی باید داشته باشد. مطمئن باشید بزرگترین دشمن این کشور امثال شمائید که که همیشه هر بحثی را به بیراهه می کشید و هر حرف بی ربطی را اعم از مباحث قومی ، سیاسی و مذهبی وارد مباحث اجتماعی می کنید.

  پاسخحذف
 19. چرا اسامى ايرانيها كه مسيحى شدن رو اعلام نميكنيد
  مثل ........
  شما اگر هم اعلام نكنيد
  بلاخره ايرانيها مسلمونن
  خودشون ميدونن چيكار كنن
  ما بچه حزب الاهيها خودمون ميدونيم با مرتد ها چه بايد كرد
  🇮🇷🇮🇷🕌🕌🕋🕋🔪🔪

  پاسخحذف
 20. این به خاطر تجربه من در مسایل اجتماعی وشناخت افراد ونحوه ی رفتار اونهاست بچه جان هنوز مونده تا مسایل رو درک کنی هنوز برای درک اجتماعی داشتن خیلی ناپخته هستین .فکر می کنم جوابت رو گرفته باشی...

  پاسخحذف
 21. اقا یاخانم ناشناس نمی دونم خارج ایران زندگی کردی یانه؟؟؟اگر یک ماه هم زندگی کرده باشی می دونی که چرا اینطور حرف می زنم .میفهمی که چقدر تو خارج ایرانی نما ها سر ادم کلاه میگذارندبعد هم میگن ما ایرنی نیستیم...این ها واقعیت هایی که برای من وخیلی ها رخ داده پس بیخود مسایل رو روشنفکرانه جلوه نده واقعیت اینه که ما ایرانی ها تو خارج کشور هوای همدیگه رو نداریم ودایم دنبال موهومات قومی هستیم.من مخالف قومیت گرای ومذهب گرایی هستم وبه همه هموطنان خودم احترام میگذارم حتی هرگز دیسکو های ایرانی نمیرم چون میدونم عده ای از دخترای ایرانی به وسیله ایرانی نما ها به بردگی جنسی گرفته شدن .واقعیت ها با نظرات شبه روشنفکرانه تغییر نمی کنن...پس به جای توهین کردن کمی فکر کن بعد نظر بده وبهتر که هرگز نظر ندی ...ممنون امیر کریمی

  پاسخحذف
 22. خارج از ایران زندگی کردم و با کلی هموطن شارلاتان و ناقص العقل مانند جنابعالی برخورد داشتم که از قضا هیچ کدام هم به آن قومیتی که جنابعالی از آنها نفرت داری تعلق نداشت.

  پاسخحذف
 23. من از امثال شما نفرت دارم جناب ناشناس درباره ی توهینت به من باید بگم دقبقا حرف های من رو ثابت کردی.من نفرتی در وجودم نیست شما یک مقدار خودت وافکارت رو اصلاح کن .گرچه می دانم اب در هاونگ کوبیدن است.......

  پاسخحذف
 24. علی رضا جان درش روبذار لطفا بوی گندش خفم کرد مسخره ی داعشی.... و شما جناب آقای کریمی نوشتی که به دیسکوهای ایرانی نمی ری چون نمی تونی دختران هموطنت رو ببینی که عده ای دارن ازشون سو استفاده می کنن. آفرین به غیرتت. پس برو به همون دیسکو های خارجی... مثلا روسی ها و البته به روس ها هم حق بده که میرن دیسکوی ایرانیا آخه اونا هم نمی تونن دختران هموطنشون رو ببینن که عده ای مثل تو دارن ازشون سو استفاده می کنن. ضمنا اگه مسلمون هستی و اعتقاد داری هر کس توی قبر خودش میره و پاسخ گوی اعمال خودش هست. تو نگران نباش عزیزم.

  پاسخحذف
 25. بهتر است از لغت سکس ورکری بجای روسپی گری استفاده کنیم. هیچ کشوری نتوانسته است آنرا متوقف کند چون جامعه به این بخش نیاز دارد. بهتر است فرهنگ این کار را بالا برد و از این حالت فاقد ادب و نزاکت بدر آورد. به سکس ورکر احترام بگذاریم و او را شخصی دارای حقوق انسانی بدانیم با اینکار ضرر های ناشی از این کار بسیار کمتر خواهد شد. بسیاری از معضلات جامعه نظیر بچه بازی و تجاوزی و زن آزاری ناشی از عقده های جنسی است که می تواند عوارض فاجعه باری برای جامعه داشته باشند.

  پاسخحذف
 26. بيكاريد اينجاهم به جون هم افتاديد؟؟ داداش يا خانومى كه دم از اسلام و شيعه ميزنى، تو برو مسجد و عشق و حالت بكن كار به كار بقيه هم نداشته باش. اگه اين كار بقيه كه ميرن ديسكو و فلان حرومه و اسلام حرام كرده اون دنيا خدا خودش ميدونه چيكار كنه. مگه پيغمبر و حضرت على (ع) اينجورى رفتار ميكردن با اين افراد. هركسى حق داره آزاد باشه هر كارى عشق ميكنه انجام بده. به كسى ربط نداره واقعا

  پاسخحذف
 27. ای ول دمت گرم، خیلی میخامت

  پاسخحذف
 28. سلام .دیسکوی شما کجاس

  پاسخحذف
 29. اون دوستی که اینجا الان خیلی ناراحته و داره فحش میده دقیقا واسه چی اومده ؟

  پاسخحذف
 30. سلام بزرگوار آیا میتونید به من کار نظافتچی بدید تو دیسکو یا تو هتل و رستوران...درتفلیس؟ خیلی فوری نیاز به کار دارم....خواهش میکنم /ارادتمندم علی***

  پاسخحذف
 31. افرین به ایران وایرانی خوب خوشگل بدرد همین روزا میخوره دیگه باید بکنیش که سیر کیر بشه البته این خوشکلا سیر بشو نیستن
  افرین به ایران وایرانی

  پاسخحذف

ارسال یک نظر