مشارکت پدر و مادر ها در پورنوگرافی از فرزندان خود


قفقازستان - دستگیری اعضاء شبکه پورنوگرافی از کودکان در تفلیس بازتاب گسترده ای در رسانه های گرجستان داشته است. آنچه این رخداد را به خبری شوک اور مبدل کرد، مشارکت والدین در پورنوگرافی از فرزندان خود در قبال مبالغ ناچیز بوده است.
روز 19 سپتامبر وزارت کشور گرجستان خبر دستگیری اعضاء شبکه پورنوگرافی از کودکان را منتشر کرد. از 11 فرد دستگیر شده، 8 نفر والدین کودکان بوده اند که در ازای دریافت مبالغی بین 250 تا 1000 دلار کودکان خود را مجاب به همکاری می کرده اند.
 بر اساس گزارش وزارت کشور، دو استودیو در تفلیس به کار پورنوگرافی از کودکان مشغول بوده اند. یک تبعه آمریکا و یک تبعه استرالیا نیز با این گروه همکاری داشته اند.
آمریکایی دستگیرشده مردی 58 ساله معرفی شده است که  در سال 2011 بعنوان آموزگار زبان انگلیسی در گرجستان مشغول به کار شده است.  پرسنل مدرسه ای که او در آنجا تدریس می کرد وی را مردی خوب و آدمی مثبت توصیف کرده اند. 
گرجستان جامعه ای خانواده محور می باشد و مشارکت والدین در پورنوگرافی خبری شوک آور به حساب می اید اما یکی از خویشاوندان کودکان به خبرنگاران گفته است که این پدران و مادران از محتوای عکاسی ها اطلاعی نداشته اند.
تاکنون 10 دختر از قربانیان این گروه شناسایی شده اند که سن آنها از 8 تا 14 ساله است. 
وزارت کشور کشور گرجستان اعلام کرده است تحقیقات در مورد این پرونده ادامه خواهد یافت و احتمال دارد تعداد دستگیرشدگان افزایش یابد. 
دستگیرشدگان در صورت اثبات جرم به تحمل 17 تا 20 سال حبس محکوم خواهند شد.نظرات