تصویر خامنه ای و هیتلر بر سردر سفارت جمهوری اسلامی در تفلیس


قفقازستان - بنری حاوی تصویر خامنه ای و هیتلر در مقابل سردر سفارت جمهوری اسلامی در تفلیس به نمایش درآمد. این بنر یادآور دو نسل کشی در دورانهای متفاوتی از تاریخ بوده است.
بعد از ظهر 26 دسامبر مصادف با 5 دی ماه یک بنر حاوی تصاویر دو جنایتکار تاریخ، خامنه ای و هیتلر بر ورودی سفارت جمهوری اسلامی در تفلیس به نمایش درآمد . این رویدادی بی سابقه ای بود که منجر شد پلیس پیش از عکس العمل نسبت به آن کنجکاو شود.
در تصاویر بدست آمده از این رویداد، چهره فردی که بنر را بدست گرفته است در پشت بنر پنهان شده است اما باتوجه به ابعاد بنر بنظر می رسد فردی تنومند باشد.
یک نکته جالب در این تصویر نمایان بودن آرم نازی و نشان خرچنگ جمهوری اسلامی در کنار هر دو دیکتاتور می باشد.
پس از مدتی نمایش این  تابلو در مقابل سفارت جمهوری اسلامی، پلیس در صحنه حاضر می شود و به نگهدارنده بنر اخطار داده می شود. بنظر می رسد کارکنان سفارت از پلیس درخواست کمک کرده اند. 

آیا می توان هیتلر و خامنه ای را با هم مقایسه کرد؟
این دو فرد حداقل یک وجه مشترک دارند. هیتلر ضد یهودیان بود و خامنه ای علیه ایرانیان. هر دو با نسل کشی خواسته اند آن را که دشمن می پنداشته اند نابود کنند.
خامنه ای تاکنون بارها فرمان کشتار ایرانیان را صادر کرده است تا نسل جوان را منزوی یا روانه خارج از کشور کند با این هدف که ملت ایران را بخشی از امت ولایی نماید.
بغیر از نسل کشی، بنظر نمی رسد وجه مشترکی بارز دیگری بتوان بین این دو فرد پیدا کرد.
آلمان هیتلری در صنعت و قدرت نظامی سرآمد و پیشرو بود اما تنها صنعت و تولید در حکومت خامنه ای دروغ پردازی، حقه بازی و ایجاد جنگ روانی است.
نظرات

 1. بنظرم باید این مطلب رو به عنوان وجه تمایز بین خامنه ای و هیتلر در مطلب اضافه کنید که خامنه ای علاوه بر کشتار ایرانی ها به کشتار و اذیت و آزار یهودی ها هم علاقه خاصی داره و در حقیقت از ریختن و آشامیدن خون ایرانی و همچنین یهودی ها لذت زیادی می بره

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. برا همین گروهی از یهودیان درخواست پناهندگی دادن؟ :)

   حذف
 2. به نظرم باید به این موضوع اشاره میکردین که خامنه ای علاوه بر کشتار ایرانیان به ریختن خون یهودی ها و یا اذیت و آزارشان نیز علاقه خاصی داره که از نکات برجسته شخصیتی این موجود خونخوار هست و وجه تمایزی جدی رو با هیلتر ایجاد میکنه و این موضوع موجب برتری خامنه ای و پیشی گرفتن وی در مقابل هیتلر میشه.

  پاسخحذف

ارسال یک نظر