نی نی بادوراشویلی


قفقازستان - نی نی بادوراشویلی ნინი ბადურაშვილი خواننده و هنرمند بسیار معروف در گرجستان است. در این پست با او آشنا می شویم.
نی نی بادوراشویلی بتاریخ 27 دسامبر سال 1985 در خانواده ای هنرمند بدنیا آمد. پدر او ایراکلی بادوراشویلی کارگردان و مادرش اکا کاخیانی خواننده معروفی است.
نی نی بادوراشویلی در چند فیلم معروف بازیگر بوده است. در فیلم "منطقه مناقشه" یا کونفلیکتیس  زونا კონფლიქტის ზონა  که سال 2009 درباره قره باغ ساخته شد او نقش دختری بنام "نی نی" را بازی کرده است.
یکی از کارهای جالب نی نی بادوراشویلی ترانه ای بنام سامبا სამბა است. در موزیک ویدئوی این ترانه نی نی و مادرش اکا هر دو شرکت دارند.

 نی نی بادوراشویلی در گفتگویی که تابستان 2019  با مجله سارکه სარკე انجام داد نظر خود در مورد خوشبختی زن را اینگونه بیان کرد: کلید خوشبختی زن خانواده است. گرچه ما اغلب میگوییم زنی که در کارش موفق باشد خوشبخت است اما وقتی تو نیمه دیگری در زندگی داری، مردی که دوستش داری و فرزندی که موضوع اصلی زندگی است، این خوشبختی است.
در سال 2015 نشریه روسی تاپ آنتروپوس top-antropos نی نی بادوراشویلی را بعنوان در لیست زیباترین زنان گرجستان معرفی کرد.


ترانه راتوم რატომ از این خواننده بسیار معروف است و از شبکه های مختلف رادیویی بارها پخش شده است. این ترانه را می توانید در کانال تگرامی گرجستان نیز پیدا کند.
به کانال تلگرامی گرجستان بپیوندید 
نظرات