زورگیری در باشگاه شبانه بلک رز

قفقازستان - گزارشهای متعددی در مورد زورگیری در باشگاه شبانه بلک رز Black Rose در تفلیس منتشر شده است. پلیس مدیر این کلوب شبانه را دستگیر کرده است.
یکی از کاربران در سایت تریپ ادوایزر درمورد کلوپ شبانه بلک رز چنین می نویسید: درباره این باشگاه شبانه خطرناک بدانید. مرا مجبور کردند تا هزار دلار بابت شامپاینی که سفارش نداده بودم پرداخت کنم. من یکساعت وقت خود را در دیسکو گذراندم و انها صورت حساب کلانی برایم آوردند. مدیر باشگاه من را به اتاقی برد که درب آن قفل شد، با کمک سه نفر دیگر مرا تهدید کرد. آنها با توسل بزور از کارت اعتباری من 3300 لاری برداشت کردند.
گزارش فوق مربوط به ماه آوریل 2019 بود. این کلوب شبانه 25 بار در سایت تریپ ادوایزر مرور شده است و 14 کاربر آن را وحشتناک توصیف کرده اند.  این کاربران به تهدید و گرفتن پول زور اشاره نموده اند.

روز 26 ژانویه جاری وزارت کشور گرجستان اعلام کرد که یک فرد 25 ساله که مدیر داخلی باشگاه شبانه بلک رز می باشد دستگیر شده است. او متهم است که با توسل به زور از مشتری این باشگاه درخواست 31 هزار لاری کرده است. بر اثر درگیری مشتری باشگاه مجروح می شود و به بیمارستان منتقل می گردد. در این گزارش آمده است که بخشی از صورتحساب از کارت اعتباری مشتری برداشت شده است.

چند حقه بازی رایج در باشگاههای برهنگی گرجستان
بارها موضوع زورگیری در استریپ کلابهای گرجستان خبری شده است اما برخی از باشگاهها در ارائه خدمات به مشتری هم به آنها کلک می زنند. از جمله کلکهای رایج:
- در بعضی از کلوبها رقاصها آموزش حرفه ای ندیده اند. برخی از آنها حتی رقص معمولی را هم نمیدانند چه رسد به رقص حرفه ای. آنها فقط در باشگاه حضور دارند تا سر میز مشتری بروند و با ادا و اطوار او را سر کیسه کنند.
- بعضی از رقاصها سن بالایی دارند. چهره و اندام آنها آنقدر نازیبا است که اگر در روشنایی برنامه اجرا کنند ممکن است موجب وحشت مشتری بشود بنابراین با تاریک کردن محیط و نورپردازی چهره واقعی آنها را تغییر می دهند.
- سرو نوشیدنی های ارزان بجای برندهای  مطرح هم بارها مشاهده است. شما ممکن است یک آبجوی آلمانی درخواست کنید، گارسون برای شما یک  لیوان آبجوی محلی و بی کیفیت می اورد اما در صورتحساب معادل قیمت برند باید بپردازید.
و...
به کانال تلگرامی گرجستان بپیوندید 


نظرات