یک نهاد وابسته به خامنه ای گرجستان را به نقض قوانین بین المللی متهم کرد

محمد امین مهدی پور در مقابل خامنه ای
قفقازستان - اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در ایران طی نامه ای به دبیرکل سازمان ملل خواهان تحقیق در مورد آزمایشگاه بیولوژیک لوگار در گرجستان شد.
 نامه ارسالی به آنتونیو گوترش از سوی محمد امین مهدی پور امضاء شده است. در این نامه از دبیر کل سازمان ملل درخواست شده است که کارگروهی ویژه  و مورد اطمینان به آزمایشگاه لوگار در گرجستان اعزام شود و پرونده ای تحقیقاتی برای تعیین صحت و سقم ادعای ساخت سلاح میکروبی در این مرکز گشوده گردد.
در متن نامه آمده است: از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا احتمال وقوع یک جنگ بیولوژیکی از سوی دولت ایالات متحده آمریکا، مطرح گردید. این احتمال اما در حال حاضر با توجه به مواضع دیپلماسی برخی کشورها و پاسخ های مبهم این دولت افزایش یافته است. نظر به ادعاهای عنوان شده در این خصوص و سوابق پایگاه آمریکایی در گرجستان، مبنی بر نقض قوانین بین المللی منع استفاده از سلاح‌های میکروبی و شیمیایی، این مهم در اذهان متبادر می شود که عامل شیوع ویروس کرونا تحت عنوان حمله بیولوژیکی، کشور آمریکا باشد.
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از نهادهای تحت حمایت خامنه ای است. محمد امین مهدی پور دبیر این سازمان با خامنه ای ملاقات داشته است و خود را از ذوب شدگان در او معرفی میکند.
علی خامنه ای در سخنرانی 3 فروردین آمریکا را متهم به ساخت ویروس کرونا کرده است.
به کانال تلگرامی  گرجستان بپیوندید 

نظرات