دعوت پوتین از پاسدارها و مزدوران در ایران

 


روز 14 نوامبر جاری، ولادیمیر پوتین رهبر روسیه فرمانی را امضاء کرده است که به موجب آن اتباع کشورهای خارجی می توانند در ارتش این کشور خدمت کنند. استخدام خارجی ها در ارتش روسیه شامل رده های مختلف از سرباز عادی، درجه دار  و نیروهای متخصص می شود.

آیا فرمان جدید موقعیت تازه ای برای اتباع خارجی ایجاد می کند؟                                                                           خارجی ها پیش از این فرمان هم می توانستند در ارتش روسیه خدمت کنند. هم اکنون هم این خدمت بصورت قراردادی خواهد بود. اهمیت فرمان جدید در محافل ایرانی از دو بعد می باشد:

- با توجه به به شرایط انقلابی در ایران، مزدوران سرکوبگر فرصت می یابند تا به خدمت ارتش روسیه در بیایند. این هم برای آینده خودشان مفید خواهد بود و هم به نفع ایران می باشد. 

- بموازات فرمان جدید، دومای روسیه نیز لایحه ای را بتصویب رسانده است که بموجب آن اتباع خارجی در صورت انجام حداقل یکسال خدمت در ارتش روسیه  از امتیازاتی برای درخواست تابعیت این کشور برخوردار خواهند بود. 

بنابراین در شرایطی که کانادا و برخی دیگر از کشورهای غربی اعلام کرده اند که وابستگان به سپاه پاسداران را نمی پذیرند و آنها ملزم هستند در ایران بمانند و تا اخرین نفس انقلابیون ایرانی را سرکوب نمایند، پوتین راه جدیدی را مقابل آنها گذاشته است. سپاهی ها و کلیه وابستگان به دستگاه سرکوب در ایران می توانند به ارتش روسیه ملحق شوند  و چشم انداز شهروندی این کشور را در مقابل داشته باشند. 

 به کانال تلگرامی گرج آباد بپیوندید 

نظرات

 1. به زودی همدیگر را در ایران آزاد خواهیم دید و شاید در کافه ای در تهران با هم چلوکباب کوبیده با عرق سفارش دهیم و به روزهای سرد قدیم بخندیم.صحنه جنگ واقعی است ،آنها برای پول و ما برای آزادی می‌جنگیم و البته آدمها این روزها به با شرف و بی شرف تقسیم شده اند،البته بی بی سی فارسی هم در تلاش برای تفرقه افکنی است.خلاصه اگر در روز آزادی ایران من نبودم یادت باشد که بلند جای من هم بخندی.هکر تابیدزه

  پاسخحذف
 2. در گروهها و کانالهای مبارزان اعلام کنید که خیلی افرادی که در این کانالها و گروهها حاضر هستند دارای آی پی یکسان هستند ،این آی پی یکسان دو دلیل می‌تونه داشته باشد:فرد در کمپ های پناهندگی در حال زندگی هست و یا فرد در مکانهای امنیتی و سایبری نشسته و در حال انجام وظیفه است و البته گاهی ممکنه از داخل یک شرکت خصوصی دو نفر شریک متصل شده باشند که مورد آخری کمتر محتمل است.به هنگام حضور در این کانالها و گروهها حتما از دریافت فایل و عکس بر روی موبایل و کامپیوتر و تبلت خودداری شود و عکس و فایل ها از طریق ایمیل گوگل رد و بدل شود یا گوگل درایو.اگر کسی میخواهد فایل دریافت کند بطور مستقیم حتما دسترسی افراد یا اپلیکیشن ها به contact محدود شود.مورد دوم:حامد اسماعیلیون خمینی دوم هست ها.البته الان این بحث شاید انحرافی به نظر بیاد یا بگویند سایبری ها فقط مطرح میکنند ولی در آینده باید بهش پرداخته شود و رهبری ایران به درد ایشان نمی‌خورد.دقت کنید.در ضمن کامنت را منتشر نکنید.منظورم این کامنت هست.هـ.تابیدزه

  پاسخحذف
 3. خبرگزاری فارس سایتش نیست دیگه...هـ.تابیدزه(منتشر نکنید)

  پاسخحذف
 4. نام خیابان ولیعصر در گوگل مپ به پهلوی تبدیل شده است.مقاله میخواد این مورد.هـ.تابیدزه

  پاسخحذف
 5. صلوات زیاد است اما بفرست برای نابودی نویسنده گان اراجف

  پاسخحذف

ارسال یک نظر