دیدار علی نابغه از مدرسه ایرانی ایروان

[caption id="attachment_9307" align="aligncenter" width="300"]عکس: وبسایت مجمتع فهمیده عکس: وبسایت مجمتع فهمیده[/caption]

علی پیرهانی که برخی از رسانه ها اصرار به نابغه بودن او دارند از مجتمع شهید فهمیده در ایروان بازدید کرد و مورد استقبال محسن حسانی مدیر مجتمع قرار گرفت. علی پیرهانی به چند زبان اروپایی صحبت می کند و البته غلط و غولوط در خارجی صحبت کردنش بسیار است. در کل پیرهانی آدم با استعدادی است که می تواند چند زبان را ولو شکسته بسته صحبت کند. برخی از رسانه ها پیرهانی را نابغه جهانی توصیف می کنند و بدروغ می گویند که او به 19 زبان دنیا صحبت می کند، بنظر من اینها حرف مفتی بیش نیست.
وبسایت مجتمع شهید فهمیده در انتشار خبر دیدار او از مجتمع، پیرهانی را اینگونه توصیف می کند: آقای دکتر پیرهانی نابغه جهانی که مسلط به 21 زبان زنده دنیا می باشند.
حالا نمی خواهم وارد جزئیات بشوم که این مجتمع چه نفعی می برد که هم تعداد زبانها را دو فقره بیشتر از سایر رسانه ها اعلام کرده است و هم مدرک تحصیلی ایشان را دکترا ارزیابی کرده است.اگر فرصتی بدست آمد، در آینده بیشتر این مسائل را باز خواهم کرد. فعلن با تماشای این ویدئو می توانید پیرهانی را بهتر بشناسید:
[embed]https://youtu.be/KXBc_WjhyR0[/embed]

نظرات