کشف جدید یک بانوی دانشمند ایرانی در مورد رشد کودکان

مریم پاک نژادمریم السادات پاک نژاد که از سوی خبرگزاری تسنیم دستیار تخصصی طب سنتی ایران معرفی شده است اعلام کرد که مواد غذایی سرد و خشک، سرد و تر با رشد کودکان مغایرت دارند.
در گزارش خبرگزاری تسنیم توصیه های مهم دیگری نیر در مورد رابطه تغذیه و رشد کودکان ارائه شده است.
از آنجایی که من چند کلاس درس پزشکی خوانده ام ، این را می دانم که در پزشکی آکادمیک در مورد رابطه تر و خشک بودن غذا و رشد کودکان تاکنون اظهار نظری صورت نگرفته است که مورد قبول جامعه پزشکان باشد و آن را بتوان بصورت نسخه تجویز کرد لذا در همینجا بطور رسمی از طرف خودم اعلام می کنم که اظهارات این بانوی گرامی کشف جدیدی است و این بانوی لاجرم بزرگوار باید مورد تقدیر فراوان قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم پیش از این دانشمند دیگری بنام پروفسور علی نام اور را به جهانیان معرفی کرده بود که القصه ایشان هم متخصص طب سنتی هستند اما در مورد این بانوی بزرگوار خبرگزاری اسپوتنیک نیز گزارش را بازنشر کرده است که نشان میدهد کشور روسیه تا چه اندازه به پیشرفت دانش و فناوری در ایران یاری می رساند.
یادآوری می شود روسیه در راستای توسعه فناوری تاکنون خدمات صادقانه بسیاری به ایرانیان کرده است که راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر نماد آن است. بتازگی نیز یک نسخه از قرآن از سوی رهبر این کشور به رهبر ایران هدیه شده است که البته همه میدانیم این کتاب سرمنشاء علوم در جهان است.

نظرات