نگهبانان تالار عمومی تفلیس یک مراجعه کننده ایرانی را اخراج کردند


قفقازستان - روز 17 مارس جاری یک ایرانی که برای طرح پرسش به تالار خدمات عمومی تفلیس იუსტიციის სახლი یا بقول ایرانی ها ساختمان قارچی مراجعه کرده بود، توسط نگهبانان دستگیر و از محل اخراج شد.

این شخص که فرد میانسالی بنظر می رسید به قفقازستان گفت که پیرو تماس تلفنی با سفارت گرجستان در تهران، مطلع گردید که این کشور به افراد متخصص اجازه اقامت می دهد اما پس از سفر به گرجستان و مراجعه به تالار خدمات عمومی در تفلیس متوجه شد که این موضوع صحت ندارد. پس از درگیری لفظی این فرد با کارمند این اداره، نگهبانان او را بزور از محل تالار بیرون می کنند.
این مرد میانسال همچنین اظهار داشت: گرجستان جای مناسبی برای سرمایه گذاری نیست و خرید ملک نیز در این کشور بصرفه نمی باشد اما دختران خوبی دارد. دختران اینجا مانند روسها سفید هستند اما اندام متناسبی دارند و با مردها مهربان هستند. این تنها امتیاز کشور گرجستان است.
احتمال دارد این فرد از فرهنگ مردم گرجستان در ادای احترام به بزرگترها دچار سوء تفاهم شده باشد. او به گفته خودش از بامداد 18 مارس در فرودگاه بین المللی تفلیس خواهد بود تا این کشور را ترک کند.
به کانال تلگرامی گرجستان بپیوندید 

نظرات

  1. این شخص خود را سهراب معرفی می کرد و سنی بالای 60 سال داشت.

    پاسخحذف
  2. احترام به بزرگترها ؟! آنها علاوه بر بزرگترها که احترام ویژه میگذارند به میهمانان هم احترام بسیاری میگذارند و این به خاطر اصالت و طبع بلندی است که دارند

    به این شخص هم پیشنهاد میکنم به محض رسیدن به ایران از تاکسی های فرودگاه بخواهد که وی را هرچه زودتر به نزدیک ترین بیمارستان روانی برساند و بستری شود و امثال اینها هستند که چهره ایرانی را در هر کجای این کره خاکی به لجن میکشند و ایرانی را بدنام میکنند!

    واقعا خودش را متخصص چی میدونسته ؟! حتما متخصص چشم چرانی

    پاسخحذف

ارسال یک نظر