تارنمای شرکت توریستی آلن تور هک شد

وبسایت شرکت توریستی آلن تور در ارمنستان مورد حمله سایبری قرار گرفته است و از دسترس خارج شده است. احتمال می رود شرکتهای رقیب که به مافیای گردشگری جمهوری اسلامی وابسته اند، دست به این اقدام تروریستی زده باشند.

یکی از کارکنان شرکت آلن تور در یک گفتگوی نوشتاری به قفقازستان گفته است که مبداء این حملات نامشخص می باشد ولی همزمان با تعطیلات نوروزی و هنگام پیک سفرهای نوروزی، تروریستها این وبسایت را از دسترس خارج نمودند.
گزارشهایی به قفقازستان رسیده است که عوامل وابسته به جمهوری اسلامی در ارمنستان مستقر می باشند و تروریسم سایبری را از این کشور هدایت می نمایند. این گزارشها هنوز تائید نشده اند اما در دست بررسی می باشند و بیاری خداوند بر پایه گزارشهای مردمی بزودی تروریستها رسوا خواهند شد.
آلن تور یکی از شرکتهای مردمی مستقر در ارمنستان می باشد که بر اساس بررسی های انجام شده توسط ناظران قفقازستان بدون حمایت مافیای گردشگری ایران به گردشگران خدمت می رساند و تاکنون کلیه گردشگران مستقل و غیروابسته از خدمات این شرکت ابراز رضایت نموده اند.

نظرات

  1. دوست عزیز: با دسترسی به وب هاست میتوان مبداء حملات و آی پی حمله کننده و سایر اطلاعات را بدست آورد.نیازی به گزارشات مردمی نیست.ضمن اینکه سروری که شرکت آلن تور بر روی آن میزبانی میشود مربوط به شرکت mihanwebhost است و دردیتاسنتر فرانسوی OVH نگهداری میشود.به یقین میهن وب هاست میتواند محل دقیق حملات را مشخص کند،اگر نمیتواند مشخص کند معلوم است که خیلی این شرکت بی در و پیکر است!!!
    اگر شرکت میزبانی وب کلیه اقدامات امنیتی را به انجام رسانیده بود،از اساس امکان هک وجود نداشت.وقتی سرور به امان خدا رها شود،این اتفاقات معمولی هست!!! نه دیواره آتشی،نه نرم افزارهای محدود کننده،نه کنترلر ترافیک....

    پاسخحذف

ارسال یک نظر