سرمایه گذاری نیوزلندی ها روی حسین خیراندیش

حسین خیراندیشرسانه های جمهوری اسلامی اعلام کرده اند که یک خانواده نیوزلندی حاضر شده اند مخارج لازم برای تاسیس یک مرکز آموزش پزشکی را تامین کنند تا حسین خیراندیش در آنجا بتواند تدریس کند. به گزارش این رسانه ها فرزند این خانواده بیماری لاعلاجی داشت که پزشکان جهان نمی توانستند او را معالجه کنند اما حسین خیراندیش با تجویز یک لیوان عرق نعنا او را درمان کرد.
شبکه افق وابسته به سیمای جمهوری اسلامی ویدئویی را منتشر کرده است که در ان گفته می شود سالی کودکی 10 ساله از خانواده‌ای ثروتمند است که در نیوزلند زندگی می‌کند و از بدو تولد تا زمان درمانش نمی‌توانست غذایی حتی شیر مادر خود را بخورد. مادر سالی چند پرستار استخدام کرده بود تا با گرفتن دست و پای وی، به زور به او غذا بدهند. نوعی پوره ذرت از آمریکا برای سالی ارسال می‌شد، اما همه آنها را با استفراغ بیرون می‌ریخت. بهترین پزشک‌های اروپا هم نتوانستند مشکل این کودک را حل کنند. مادر سالی در همین باره می‌گوید: تصمیم گرفتم بهترین پزشک‌های آمریکا را از نزدیک ببینم. چون فکر می‌کردم پسرم به زودی می‌میرد. بهترین متخصص در مشهورترین بیمارستان آنجا پسرم را معالجه کرد. من فقط برای یک آزمایش در آمریکا 20 هزار دلار پرداخت کردم. متخصص اطفال، گوارش، داخلی، تغذیه هر کدام آمدند و نظری دادند، اما همه آن اشتباه بود. اوضاع سالی هر روز بدتر می‌شد. اما پزشکان حتی بیماری او را تشخیص نمی‌دادند. یکی می‌گفت فقط حساسیت است، دیگری می‌گفت بیماری ژنتیکی دارد. یکی از پزشکان هم می‌گفت باید معده سالی را سوراخ و برای فرستادن غذا به معده آن لوله‌ای وصل کنیم که مادر وی رضایت نداد. تا اینکه با یکی از فعالان طب سنتی آشنا شد و با توصیه او به ایران سفر کرد.
در ویدئوی مزبور حسین خیراندیش می گوید: از دانشجوهای ما مطرح کرد، چنین کسی است که نمی‌تواند غذا نگه دارد و بر می‌گرداند و از طریق سرم خودش را زنده نگه می‌داشت، چون سردی معده‌اش بیش از حد بود و باید معده را گرم می‌کرد. داروی ایشان یک قاشق مرباخوری بارهنگ، داخل یک لیوان عرق نعنا، 10 دقیقه بجوشاند و بخورد و تمام.
در پایان ماجرا خانواده نیوزلندی تصمیم به سرمایه گزاری روی حسین خیراندیش را اعلام می کنند.
حسین خیراندیش در موسسه طب سنتی ارمنستان در ایران فعالیت می کرد که ارتباط تنگاتنگی با موسسه علی نام آور داشت. او که در ایران متهم به کلاهبرداری و باقید وثیقه آزاد است برای آموزش ذکر درمانی بارها به ارمنستان سفر کرده است.
قفقازستان یادآوری می کند که جریان رسانه ای حامی حسین خیراندیش پیشتر نیز اعلام کرده بود که یک کودک ایرانی با استفاده از چند قابلمه و شلنگ در زیر زمین منزل انرژی هسته ای تولید می کند. در مورد این گزارش، احتمال اینکه کودک نیوزلندی در ایران درمان شده باشد وجود دارد ولی اینکه درمانگر چه کسی بوده است موضوعی قابل بررسی است. گروهی در ایران تلاش میکند که خود را متولی طب غیر رسمی نماید.

[embed]https://youtu.be/zzbsYMT6Uis[/embed]

نظرات