فروشگاه تولیدات ورامین در گرجستان

[caption id="attachment_13122" align="aligncenter" width="300"]عکس: روابط عمومی فرمانداری ورامین عکس: روابط عمومی فرمانداری ورامین[/caption]

در نشستی با حضور مقامات فرمانداری ورامین و سفیر جدید جمهوری اسلامی در گرجستان، طرح ایجاد فروشگاه برای صادرات و عرضه محصولات ورامین مورد گفتگو قرار گرفت. این در حالی است که گرجستان خود یکی از کشورهای مستعد در زمینه کشاورزی است و برنامه های راهبردی برای صادرات محصولات غذایی و کشاورزی تنظیم کرده است.
به گزارش راوی نیوز، محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین در جلسه مزبور اعلام کرد: با بررسی به عمل آمده ، در حال حاضر کشور گرجستان بهترین هدف برای صادرات محصولات تولیدی ورامین می باشد.
فرماندار ورامین با اشاره به ایجاد فروشگاههای زنجیره ای در داخل ایران، طرح صادراتی خود را با سفیر در میان می گذارد.
روابط عمومی فرمانداری ورامین از سوی سفیر جواد قوام شهیدی نقل می کند: سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، قطعا کمک شایانی به راه اندازی نمایندگی تولیدات کالاها و دانش فنی شهرستان ورامین در گرجستان خواهد کرد تا به تسهیل صادرات کالاها کمک کند.
سفیر که گویا  از عواقب ناجور ایجاد فروشگاه برای عرضه محصولات ورامین آگاه است، در این نشست از کشت فراسرزمینی به عنوان دیگر امکان تبادل تجاری ایران و گرجستان یاد کرد که کشاورزان می توانند در اراضی کشاورزی گرجستان به فعالیت بپردازند.
در این نشست مجتبی بوربور معاون برنامه ریزی و اداری مالی، رضا کارخانه معاون امور عمرانی، حیدری بخشدار جواد آباد و برخی دیگر از مسئولان حضور داشتند.
قفقازستان جهت آگاهی مخاطبان به اطلاع می رساند که طرح ایجاد فروشگاه یا نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی ایران در گرجستان هیچگونه توجیه اقتصادی ندارد و بغیر از پرکردن جیب یک عده دلال و کاسه لیس منافع دیگری نخواهد داشت.

[caption id="attachment_13123" align="aligncenter" width="640"]عکس: راوی نیوز عکس: راوی نیوز[/caption]

نظرات