جسد گردشگر ایرانی در هتلی در ایروان

رسانه های ارمنستان گزارش داده اند که جسد گردشگر ایرانی در طبقه یازدهم یک هتل در ایروان یافت شده است.
خبر پیدا شدن جنازه ایرانی روز 11 می در رسانه ها منتشر گردید و به تائید اداره روابط عمومی پلیس نیز رسیده است. فرد فوت شده متولد سال 1983 اعلام شده است و جسد وی جهت تحقیقات در اختیار سازمان پزشکی قانونی می باشد.
مرگهای مرموز ایرانیان در ارمنستان بصورت امری عادی درآمده است و قفقازستان تاکنون موارد متعددی از آنها را گزارش کرده است. رسانه های داخل ایران و سفارت جمهوری اسلامی در ایروان همواره در این موارد سکوت کرده اند. یک منبع مطلع به قفقازستان می گوید در اکثر موارد این جنایات بصورت سیستماتیک صورت می گیرد بطوریکه باندهای مافیایی برای از بین بردن برخی شخصیتها آنها را به ارمنستان دعوت می کنند.
قفقازستان به فعالان سیاسی و مخالفان جمهوری اسلامی توصیه می کند که در حد امکان از سفر به ارمنستان خود داری نمایند و در صورت اجبار به مسافرت، سازمانهای بین المللی و رسانه های آزاد را در جریان قرار دهند.

نظرات

  1. قفقازستان از کجا مطمئن است که این فردی که اخیراً در ارمنستان به قتل رسیده ، فعال سیاسی بوده است ؟؟؟ چرا بی جهت تهمت می زنید ؟؟ واقعا به خدا اعتقاد دارید ؟؟؟ به اصل صداقت داشتن یک رسانه اعتقاد دارید ؟؟ آیاا از داخل ایران خبر دارید که بیش از صد رسانه دیجیتال و مکتوبِ مخالف ( در غالب حزب اصلاح طلبان ) به فعالیت مشغولن و به صورت حرفه ای و در لفافه با نظام ایران مخالفت میکنند ؟؟ جمهوری اسلامی نیازی به کشتن مخالفین خود ندارد ، چون به لطف خدا و عنایت امام زمان عج ، روز بروز مقتدرتر میشود ....تنهااشکال ایران ، نفوذ همین جریان غرب گرای فاسدِ به اصطلاح اصلاح طلب ( و در واقع افساد طلب ) به مناصب مدیریتی ایران است که منجر به سوء مدیریت ، تبعیض و فسادهای کلان افتصادی در ایران شده . ان شآء الله مردم با انتخاب یک فرد شایسته و پاکدست ، قوه مجریه را از لوث وجود این مفسدان پاک خواهند کرد ........ ایران بیشترین دشمنان را دارد و دلیلش هم رویه اعتقادی و عملی ایران است که ضد امپریالیسم و استکبار و فراماسونری است .‌..‌.... ( آنکه خدا را دارد چه غم دارد )

    پاسخحذف
  2. هیچ جا نگفته فردی که اخیراً در ارمنستان به قتل رسیده ، فعال سیاسی بوده . من آقای جواد گلچین فر رو خیلی ساله دنبال می کنم. اگر یک ایرانی شریف و با خدا در گرجستان وجود داشته باشه ایشونه

    پاسخحذف

ارسال یک نظر