جوانانی که پلیس را به سگ تشبیه کردند

وزارت کشور گرجستان اعلام کرده است که دستگیری دو عضو گروه موزیک بیرجا مافیا بعلت کشف مواد روانگردان از آنان بوده است. منابع دیگر می گویند علت دستگیری انتشار یک ویدئو بوده است که در آن پلیس به سگ تشبیه شده است. دادستانی در حال تحقیق در مورد این پرونده است.

شامگاه 8 ماه جون، دو نفر از اعضای گروه رپ بیرجا مافیا دستگیر شدند. وزارت کشور علت دستگیری این افراد را خرید و حمل روانگردان اکستازی اعلام کرد. در اعلامیه وزارت کشور گرجستان آمده است که از میخیل مگالوبلیشویلی 1.4965 گرم اکستازی و از گیورگی کبوریا 2.3342 گرم اکستازی کشف شده است. میخیل مگالوبلیشویلی به خبرنگاران گفته است که این مواد متعلق به او نبوده است بلکه افسران پلیس آن را در جیب او گذاشته اند.
به گزارش تابولا، بستگان دستگیرشدگان مدعی هستند که دستگیری آنها بعلت انتشار یک موزیک ویدئو بوده است که در آن بر گردن یک افسر پلیس قلاده ای آویزان است. در یکی از صحنه های این ویدئو استخوانی هم بسوی پلیس (با قلاده) پرتاب می شود.
دادستانی گرجستان اعلام کرده است که در مورد دستگیری اعضاء گروه بیرجا مافیا تحقیق خواهد کرد.
ویدئوی جنجالی گروه بیرجا مافیا در یوتیوب نیز منتشر شده است. در یوتیوب تصویر پلیس کدر شده است و قابل تشخیص نیست. قفقازستان مجوز انتشار ویدئوی اصلی را ندارد بنابراین در اینجا ویدئوی منتشر شده در یوتیوب (با تصویر کدر شده) تقدیم مخاطبان می شود.


نظرات