مرگ ناگهانی چنگیز شهبازی در ارمنستان


چنگیز شهبازی متین، بازرگان ایرانی مقیم ارمنستان درگذشت. منابع رسمی هنوز در مورد خبر فوت و علت مرگ او گزارشی منتشر نکرده اند.

چنگیز متولد سال 1975 میلادی در ایران بود. همسر او اهل کشور ارمنستان و فرزندش نیز متولد این کشور بوده اند. آقای شهبازی متین بیش از یکدهه مقیم ارمنستان بود و چندین فروشگاه عرضه پوشاک را در ایروان اداره می کرد.
خبر درگذشت چنگیز شهبازی متین نخست از سوی یک دارنده پروفایل فیسبوک با نام سارا مفیدی در شبکه های مجازی منتشر شد. منابع مطلع به قفقازستان اطلاع داده اند که متاسفانه این خبر صحت دارد و جنازه او اکنون در سردخانه قبرستان عمومی ایروان نگهداری می شود.
قفقازستان مرگ ناگهانی چنگیز شهبازی متین را مرموز ارزیابی میکند و از مخاطبان خود می خواهد که مقامات رسمی را تحت فشار قرار دهند تا درباره ابعاد گوناگون این ماجرا اطلاع رسانی شود.
تاکنون ایرانیان زیادی در ارمنستان به قتل رسیده اند.

نظرات

 1. سلام
  متاسفانه چنگیز شهبازی متین جز در ارتباط با گروهی مخوف بنام گروه آرش بوده که تاکنون مسئول مستقیم بسیاری از جنایات در منطقه قفقاز بوده است.به نظر میرسد گروه آرش دست به تسویه درون گروهی و. درون سازمانی زده است و در این راستا بسیاری از اعضای تیم آرش ناپدید شده اند.گروه آرش تحت نظارت مستقیم وزارت اطلاعات ایران و بخش جاسوسی سفارت ایران دست به عملیات سازمان یافته میزند.از جمله عملیات این گروه مخوف تخریب شخصیت ها،تخریب وجهه اشخاص،کلاهبرداری سازمان یافته،آلوده کردن افراد به انواع مواد رادیواکتیو،ایجاد تله و فیلم برداری از روابط خصوصی افراد. و اخاذی از. آنها،حذف فیزیکی،اتهام زنی،عملیات جاسوسی و مانند آن است.لازم بذکر است هیچ سند مکتوبی از این گروه موجود. نیست و مراتب مورد اشاره در. اثر اطلاعات درز کرده از سازمان مخوف آرش است که بر اساس چینش اطلاعات جسته و گریخته از این گروه به ماهیت گروه آرش میتوان پی برد.

  پاسخحذف
 2. جبمز باند بوده مامور 007؟؟؟؟؟

  پاسخحذف
 3. آدم مزخرف و پستی بود این چنگیز

  پاسخحذف

ارسال یک نظر