بیانیه سفارت جمهوری آخوندی در قفقازستان در مورد شیوع ویروس کرونا / طنز


قفقازستان، واحد طنز - از آنجاییکه مردم ایران دیگر حوصله شنیدن حرفهای ما را ندارند بر آن شدیم جهت آگاهی ملت شریف گرجستان عملکرد جمهوری مقدس اسلامی در مورد ویروس کرونا را به اطلاع برسانیم:
1 - از زمان پایان راهپیمایی 22 بهمن و نمایش انتخاباتی اسفند بلافاصله خبر ویروسی شدن کل ایران  به اطلاع رئیس جمهور رسانده شد  و همه راهکارها برای جلوگیری از شیوع این بیماری  در دستور کار قرار گرفت. از جمله راهکارهایی مانند وارد کردن روغن بنفشه به بدن، استفاده از شکر سرخ با شلغم و غیره. اقدامات زیر هم در دستور کار وزارت بهداشت قرار گرفت:
- تامین بودجه برای مقابله با ویروس  که لااقل کارگزاران نظام از همان اول خیالشان راحت باشد بخور بخوری هست.
- لغو کنسرتها و جلوگیری از نمایش فیلم در سینماها که البته نظام در این موارد حتی سالها پیش از پیدایش کرونا هم اقدامات موثری کرده بود و در اینباره حتی دشمنان قسم خورده نظام هم اعتراف می کنند که کارنامه ما بسیار مثبت بوده است. 
- مقابله با گرانفروشی و بگیر ببند و ایجاد جو امنیتی در داروخانه ها و مرکز بهداشتی که در این مورد هم نظام ما حتی قبل از دوران کرونا کارنامه مثبتی داشت.

2 - درست است که کسی نفهمید چرا سفر هیئت سازمان بهداشت جهانی به ایران به تعویق افتاد اما هملمن نماینده سازمان بهداشت جهانی که گفته است: " ایران تنها کشور درگیر این چالش نمی باشد و به زودی کشورهای بیشتری با این چالش مواجه خواهند گردید". الان شما ملت گرجستان هم با این چالش مواجه شدید، گردن نظام مظلوم ما نیندازید که ویروس از کشور ما به سمت شما آمده است، هملمن گفته بود.

3- سازمان بهداشت جهانی اعتراف کرده است که "ایران نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح بین المللی بسیار توانمند و کارآمد می باشد." اعتراف گیری در نظام ما تا این  حد پیشرفت کرده است. شما هم باید و مجبور هستید اعتراف کنید، راه دیگری ندارید.

4- جمهوری اسلامی ایران تنها همکاری و  اقدامات مشترک جامعه بین الملل را عامل پیروزی برکنترل ، مهار و ریشه کنی ویروس کرونا می داند. البته که آمریکای جهانخوار، دولتهای خبیث اروپایی، غده سرطانی اسرائیل، کشورهای مرتجع عرب در منطقه جایگاهی در نظام ما برای همکاری ندارند. اینکه زمانی ما گفتیم که شما زنان ما را در فرودگاه لخت می کنید و به آنها تجاوز میکنید در این برهه حساس مانع همکاری نخواهد شد. شما در این موارد از گفته های ما دلخور نشوید، ما خودمان در خیابانهای شهرمان با مردم خودمان اینکارها را انجام میدهیم و بطور کلی این مسائل در ایران عادی است.

5- جمهوری اسلامی آرزو می کند لااقل مردم گرجستان سالم مانده باشند.  چناچه ممکن است خواهشمندیم مرزهای کشورتان را بروی ما باز کنید تا لااقل بچه های خودمان اگر خواستند از کشور فرار کنند جایی داشته باشند. 
به کانال تلگرامی  گرجستان بپیوندید  

نظرات

ارسال یک نظر